Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.07
2017
1209

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna przeciętnego ucznia składa się z wielu przedmiotów. Aby oszczędzić sobie poszukiwania ich wszystkich na ostatnią chwilę pod koniec sierpnia, w niektóre elementy warto zaopatrzyć się już dziś. Co warto kupić już teraz, by później uniknąć kolejek, pustych regałów i zbędnych nerwów?

Po pierwsze: plecak

Najważniejszą rzeczą w wyposażeniu każdego ucznia jest solidny plecak. Zakupu tego artykułu zdecydowanie nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Zadaniem dobrego plecaka jest chronić dziecięce plecy przed uszkodzeniem i nadwyrężeniem w wyniku codziennego dźwigania ciężkich książek. Aby plecak spełniał tę funkcję musi posiadać mocno usztywnione, wyprofilowane plecy, a także szerokie i miękkie szelki.

Aby dokonać dobrego zakupu, warto obejrzeć kilka modeli i przymierzyć je na dziecku - rozmiar plecaka powinien być dostosowany do wagi i wzrostu. Aby uniknąć kupowania pierwszego lepszego modelu, tylko wybrać naprawdę solidny, dobrze zabrać się za to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zeszyty, długopisy i inne drobiazgi

Nie mniej ważne są wszelkie drobiazgi potrzebne na lekcjach młodemu uczniowi. Zeszyty, długopisy, kredki, gumki i inne też warto kupić wcześniej, by uniknąć bałaganu na półkach i wybrakowanego asortymentu. Niezbędna okaże się lista zakupów, która może oszczędzić wiele czasu.

Na koniec najważniejsze, czyli podręczniki

Warto wspomnieć o bardzo ważnym elemencie szkolnej wyprawki, jakim są podręczniki. Zazwyczaj istnieje możliwość zakupienia używanych na kiermaszach lub online. Nie można jednak dopuścić, by nasza pociecha poszła pierwszego dnia do szkoły bez książek. Dlatego zdecydowanie warto zamówić je przez internet lub kupić stacjonarnie z większym wyprzedzeniem.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie