Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.07
2017
1209

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna przeciętnego ucznia składa się z wielu przedmiotów. Aby oszczędzić sobie poszukiwania ich wszystkich na ostatnią chwilę pod koniec sierpnia, w niektóre elementy warto zaopatrzyć się już dziś. Co warto kupić już teraz, by później uniknąć kolejek, pustych regałów i zbędnych nerwów?

Po pierwsze: plecak

Najważniejszą rzeczą w wyposażeniu każdego ucznia jest solidny plecak. Zakupu tego artykułu zdecydowanie nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Zadaniem dobrego plecaka jest chronić dziecięce plecy przed uszkodzeniem i nadwyrężeniem w wyniku codziennego dźwigania ciężkich książek. Aby plecak spełniał tę funkcję musi posiadać mocno usztywnione, wyprofilowane plecy, a także szerokie i miękkie szelki.

Aby dokonać dobrego zakupu, warto obejrzeć kilka modeli i przymierzyć je na dziecku - rozmiar plecaka powinien być dostosowany do wagi i wzrostu. Aby uniknąć kupowania pierwszego lepszego modelu, tylko wybrać naprawdę solidny, dobrze zabrać się za to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zeszyty, długopisy i inne drobiazgi

Nie mniej ważne są wszelkie drobiazgi potrzebne na lekcjach młodemu uczniowi. Zeszyty, długopisy, kredki, gumki i inne też warto kupić wcześniej, by uniknąć bałaganu na półkach i wybrakowanego asortymentu. Niezbędna okaże się lista zakupów, która może oszczędzić wiele czasu.

Na koniec najważniejsze, czyli podręczniki

Warto wspomnieć o bardzo ważnym elemencie szkolnej wyprawki, jakim są podręczniki. Zazwyczaj istnieje możliwość zakupienia używanych na kiermaszach lub online. Nie można jednak dopuścić, by nasza pociecha poszła pierwszego dnia do szkoły bez książek. Dlatego zdecydowanie warto zamówić je przez internet lub kupić stacjonarnie z większym wyprzedzeniem.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie