Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.07
2017
1209

Polska krajem idealnym na zakupy?

Polska krajem idealnym na zakupy?

Gdzie spędzić udany urlop, nie przepłacając? Jeśli marzą Ci się niedrogie wakacje w połączeniu z shoppingiem, jedź do Polski – radzą Amerykanie. Jak to? Okazuje się, że w amerykańskim rankingu krajów najatrakcyjniejszych pod względem wczasów i tanich zakupów Polska zajęła zaszczytne trzecie miejsce.

Amerykański ranking krajów idealnych na zakupy

Amerykanie zbadali, gdzie najlepiej pojechać, żeby spędzić przyjemne wakacje połączone z zakupem w najbliższych sklepach, jednocześnie nie inwestując wysokich kwot. Efektem jest ranking najatrakcyjniejszych lokalizacji na urlop połączony z shoppingiem. Wynik może być zaskakujący dla Polaków – ich ojczyzna zajęła w nim trzecie miejsce. Wyprzedzają ją jedynie Meksyk i Chiny.

Skąd wysoka pozycja Polski w rankingu?

Podczas przygotowywania rankingu wzięto pod uwagę wiele kryteriów, od dostępności lotów tanich przewoźników, przez ceny noclegów i wyżywienia, po ceny obowiązujące w różnego rodzaju sklepach, od spożywczych, przez odzieżowe, do specjalistyczne sklepy z elektroniką.

Okazało się, że Polska wyjątkowo dobrze wypadła, jeśli chodzi o ceny loty oraz wyżywienia. Według Amerykanów tydzień w Polsce (z noclegiem, wyżywieniem i trzema wizytami w restauracji) to koszt 437 dolarów, czyli 1620 złotych.

Tanie zakupy w Polsce

Jako jedną z największych zalet wczasów w Polsce wskazano możliwość zrobienia tanich zakupów. Wiele krajów wypadło atrakcyjnie pod względem lotów, np. Islandia, jednak to Polska stanowczo wyprzedziła je, jeśli chodzi o ceny sklepów. Według Amerykanów kraj nad Wisłą to zakupowy raj.

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy, Sklepy, handel

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie