Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.07
2017
1209

Iphone 6 czy 7? Czy opłaca się inwestować w najnowszą wersję?

Iphone 6 czy 7? Czy opłaca się inwestować w najnowszą wersję?

IPhone’y to telefony z wyższej półki, które są w Polsce coraz bardziej popularne. Nadal jednak prym wiedzie Android, który również ma swoje wady i zalety. Nie zmienia to jednak faktu, że nie brakuje osób, które kupują najnowsze urządzenia już w dniu premiery. Ci, którzy nie posiadają iPhone’a czy też użytkują jego starszą wersję, mają okazję kupić zeszłoroczny model w znacznie niższej cenie. Pojawił się bowiem iPhone 7. Czy warto zainwestować w niego pieniądze?

Czas na porównanie: iPhone 6 czy iPhone 7?

Apple iPhone 6 podobnie jak iPhone 7 mają jednobryłowy typ budowy i typ SIM nano SIM. Oba nie mają funkcji Dual SIM ani też klawiatury sprzętowej. Jeśli chodzi o wymiary iPhone’a 6, to wynoszą one w mm: 138.1 x 67 x 6.9. W przypadku siódemki: 138.3 x 67.1 x 7.1. Starsze wydanie waży 129 g, a nowsze 138 g.

Oba modele zostały wyposażone w kolorowy wyświetlacz, IPS LCD dotykowy, pojemnościowy multi-touch (16 mln kolorów, rozdzielczość 750 x 1334 pix, wielkość 4.7 cali). Nowsza wersja iPhone’a posiada system iOS 10, a starsza iOS 8. Jeśli chodzi o pamięć, to wielkość pamięci wbudowanej wynosi w przypadku iPhone 6 – 16GB i 1 GB RAM, a iPhone 7 ma 32 GB i 2 GB RAM.

Z kolei aparat główny w iPhone 6 ma 8 Mpix (HDR, panorama, cyfrowa stabilizacja, touch focus, burst), a iPhone 7 – 12 Mpix (f/1.8, OIS, matryca BSI, auto HDR). Przedni aparat ma w siódemce 6,7 Mpix, a w szóstce 1,3 Mpix. Czy opłaca się dopłacić tysiąc złotych do nowszej wersji? Z całą pewnością każdy zna swoje potrzeby i oczekiwania najlepiej.

Kategorie: Porównania
Tagi: iphone, iphone 6, iPhone 7, apple

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie