Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.07
2017
1209

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Słoneczna Hiszpania to jeden z najchętniej wybieranych przez nas kierunków podróży. Urlop w tym kraju to możliwość cieszenia się pięknymi widokami oraz spędzania czasu na słonecznej plaży. Gdzie warto się wybrać?

Kto chce spędzić wczasy nad hiszpańskim morzem, ten z pewnością doceni najpiękniejsze wybrzeża tego kraju. W ich gronie ogromną popularnością cieszy się Costa Brava – popularny i chętnie odwiedzany przez turystów region, którzy przyciąga i pięknymi plażami, i modnymi kurortami. Gdzie można spędzić wspaniałe wczasy?

Idealnym miejscem na urlop w Hiszpanii może się okazać rejon kurortu Malgrat de Mar, choć wiele korzystny ofert czeka też w pobliżu miejscowości Lloret de Mar. To kolejny kurort nadmorski, z którego tak dumna jest Hiszpania. Każdy turysta, który spędza czas na terenie Costa Brava, może spędzać czas na plaży oraz na uprawianiu sportów wodnych. Nie jest to jednak jedyna propozycja spędzania wolnego czasu w tej części Hiszpanii.

Biura podróży, które organizują wczasy w tej części świata, bardzo chętnie organizują wycieczki fakultatywne do pobliskiej Barcelony. To miasto z pewnością zasługuje na uwagę, a jego cudownym zabytkom nie można się oprzeć.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie