Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.07
2017
1209

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Słoneczna Hiszpania to jeden z najchętniej wybieranych przez nas kierunków podróży. Urlop w tym kraju to możliwość cieszenia się pięknymi widokami oraz spędzania czasu na słonecznej plaży. Gdzie warto się wybrać?

Kto chce spędzić wczasy nad hiszpańskim morzem, ten z pewnością doceni najpiękniejsze wybrzeża tego kraju. W ich gronie ogromną popularnością cieszy się Costa Brava – popularny i chętnie odwiedzany przez turystów region, którzy przyciąga i pięknymi plażami, i modnymi kurortami. Gdzie można spędzić wspaniałe wczasy?

Idealnym miejscem na urlop w Hiszpanii może się okazać rejon kurortu Malgrat de Mar, choć wiele korzystny ofert czeka też w pobliżu miejscowości Lloret de Mar. To kolejny kurort nadmorski, z którego tak dumna jest Hiszpania. Każdy turysta, który spędza czas na terenie Costa Brava, może spędzać czas na plaży oraz na uprawianiu sportów wodnych. Nie jest to jednak jedyna propozycja spędzania wolnego czasu w tej części Hiszpanii.

Biura podróży, które organizują wczasy w tej części świata, bardzo chętnie organizują wycieczki fakultatywne do pobliskiej Barcelony. To miasto z pewnością zasługuje na uwagę, a jego cudownym zabytkom nie można się oprzeć.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie