Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.07
2017
1209

Jak wybrać plecak trekkingowy?

Jak wybrać plecak trekkingowy?

Dobry plecak na górskie wypady powinien spełniać kilka bardzo ważnych warunków. Przede wszystkim musi być wygodny i wytrzymały. Z tego powodu, że plecak trekkingowy będzie wystawiany na liczne przeszkody, warto się zastanowić nad jego wyborem.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonany plecak na górskie wędrówki. Może to być np. ripstop, który jest na tyle wytrzymały, że powinien wytrzymać wszelkie tarcia i rozciągania. Plecak trekkingowy powinien być dostosowany do sylwetki. Szczególnie warto zwrócić uwagę na to by pas biodrowy leżał na biodrach, a nie na brzuchu.

W przypadku kobiet i drobnych mężczyzn być może lepiej sprawdzi się plecak specjalnie dostosowany do kobiecej sylwetki. Taki plecak trekkingowy ma krótszy system nośny dzięki czemu możliwe jest dobre dopasowanie go do ciała.

Warto zadbać o to by plecak na górskie wędrówki miał pas piersiowy i biodrowy. Chodzi tu o nasze zdrowie, ponieważ pas piersiowy i biodrowy zdejmie część ciężaru plecaka z naszych pleców. Niezależnie od tego jaki plecak wybierzemy, ważne by dobrze i długo się nosił.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie