Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.07
2017
1209

Top 10 najlepszych laptopów do pracy w domu

Top 10 najlepszych laptopów do pracy w domu

Osoby używające na co dzień do pracy laptopy, powinny postawić na modele solidne, wytrzymałe, funkcjonalne, z dużą ilością złącz i portów oraz z wydajną baterią. Dzięki temu świetnie będzie się na takim urządzeniu pracować zarówno w domowym zaciszu, jak również w podróży Na co zwrócić uwagę, podczas kupowania laptopa do pracy w domu i które modele są polecane?

Notebook do pracy

Podczas wybierania odpowiedniego laptopa do pracy, warto zwrócić uwagę na to, aby miał on dysk SSD, minimum 8 GB pamięci RAM, port dokowania, antyodblaskowy ekran, modem 4G LTE i gniazdo SIM, kartę sieciową Wi-Fi DualBand, Nie bez znaczenia jest także BIOS, który powinien pozwolić w wygodny sposób zarządzać sprzętem.

Jako, że nie każdy użytkownik jest zadowolony z systemu Windows 10, warto sprawdzić, czy istnieje możliwość zainstalowania alternatywnego oprogramowania. Jeśli chodzi o złącze, to zamiast tych typu mini, lepiej jest postawić na klasyczne złącze wideo HDMI, czyli na uniwersalne rozwiązanie.

Jeśli szukamy laptopa, który nie odmówi posłuszeństwa podczas pracy na dużych plikach, to z pewnością nie warto inwestować w modele do 1000 złotych. Za bardzo szybko działający laptop, który bezproblemowo włączy większość aplikacji, przyjdzie nam zapłacić ponad dwa tysiące złotych. Taki sprzęt posłuży nam przez kilka lat. Do polecanych laptopów, które świetnie sprawdzą się do pracy w domu, zaliczyć można:

1. Acer E5-575

2. Lenovo V310

3. Lenovo Ideapad 310

4. Lenovo 100

5. Asus R541UJ-DM448T

6. Dell Inspiron 15 (5567)

7. Acer Aspire F5-575G

8. Asus R541UJ-DM047T

9. Lenovo IdeaPad 100

10. Asus R558UQ-DM513D

Kategorie: Porównania
Tagi: laptop, notebook, ultrabook, komputer

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie