Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.07
2017
1209

Na jaki kolor pomalować ściany w mieszkaniu?

Na jaki kolor pomalować ściany w mieszkaniu?

Każda osoba przeprowadzająca remont w mieszkaniu staje przed podstawowym dylematem: na jaki kolor pomalować remontowane wnętrza? Wbrew pozorom nie jest to decyzja łatwa, gdyż malowanie ścian powinno być zgodne nie tylko z obowiązującymi trendami, ale także z indywidualnymi gustami i ogólnym charakterem pomieszczenia.

Na szczęście wybór dostępnych kolorów jest tak duży, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zatem jak pomalować ściany w mieszkaniu? Oto kilka propozycji.

Wiecznie modne pastele

Malowanie ścian w kolorach pastelowych już od kilku lat nie wychodzi z mody. I trudno się temu dziwić, gdyż delikatne pastele są barwami stosunkowo neutralnymi i dzięki temu pasują do większości pomieszczeń. Ściany w kolorach beżu, ecru lub jasnej żółci, różu i błękitu rozjaśnią pomieszczenie, w sposób optyczny je powiększą i bezproblemowo skomponują się z meblami, wyposażeniem i dodatkami.

Kolory inspirowane naturą

Wraz z modą na ekologię zdecydowanie wzrosło zainteresowanie barwami inspirowanymi naturą, które z roku na rok zyskują coraz większe grono zwolenników. Zatem remontując mieszkanie warto sięgnąć po farby w kolorze zieleni (o różnych odcieniach), jasnego brązu i żółci. Kolory natury uspokajają, relaksują i wprowadzają w dobry nastrój.

Siła kontrastu

Osoby chcące nadać pomieszczeniu oryginalnego charakteru mogą zdecydować się na malowanie ścian w kolorach kontrastowych. Zestawienie w jednym pomieszczeniu fioletu i żółci, czerwieni i beżu, różu z brązem lub intensywnych barw z bielą pozwala osiągnąć niekonwencjonalny i dosyć odważny efekt. Jest to propozycja dla osób lubiących oryginalność i niebanalność.

Malowanie ścian to nie lada wyzwanie, gdyż wybór konkretnego koloru będzie rzutował na cały charakter pomieszczenia i samopoczucie osób w nim przebywających. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto tą kwestię dokładnie przemyśleć.

Kategorie: Poradnik
Tagi: farba do ścian, remont, malowanie ścian

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie