Blog - Najnowsze informacje o promocjach17.07
2017
1209

Biedronka rozpoczyna wakacje!

Biedronka rozpoczyna wakacje!

W specjalnych ofertach promocyjnych Biedronka przygotowała zestawy akcesoriów przydatnych w domu i podczas wakacyjnego wypadu na łono natury. Pierwsza gazetka „Czas na wakacje” przedstawia gotowe rozwiązania dla domu, druga „Słońce na talerzu” to propozycja skierowana dla tych, którzy lubią przyrządzać chłodzące napoje na upalne dni oraz gotować dla całej rodziny.

Wakacje w domowym zaciszu

Promocje z gazetki „Czas na wakacje” są skierowane przede wszystkim do osób, które już poczuły powiew wakacji i zamierzają udać się tylko na zasłużony wypoczynek, ale też stworzyć sprzyjającą atmosferę w domowym zaciszu.

Biedronka proponuje zasłonki na okna i fotele oraz siedziska samochodowe dla dzieci z postaciami wprost z ulubionych bajek.  Dorosłym oferowane są poduszki samochodowe, zapewniające komfort nawet w tak trudnych warunkach. Funkcjonalne walizki na kółkach przydadzą się zwłaszcza tym, którzy planują kilkudniową podróż nad morze albo w góry. Osoby, zamierzające udać się na krótki wypad na plażę, mogą być zainteresowane turystycznymi lodówkami i wielofunkcyjnym scyzorykiem oraz przenośnym grillem.

Tym, którym nieśpieszno opuszczać domowe pielesze, Biedronka przygotowała specjalną ofertę: ławę i komodę od firmy Arto oraz dywany w stonowanych kolorach kojarzących się z morzem i piaszczystą plażą. Do sypialni przygotowano z kolei utrzymany w wakacyjnym nastroju pościel bawełnianą, dywan ekologiczny oraz ozdobę z kul LED.

Letnie słońce zawitało do kuchni

Dla tych, którzy planują eksperymentować w zaciszu domowej kuchni, sporządzając nowe mikstury i wypróbowując nowo odkryte przepisy, Biedronka przygotowała ofertę pełną nowoczesnego sprzętu kuchennego firmy Hoffen.

Ta nowoczesna sokowirówka, młynek do kawy, szklany dzbanek z filtrem antyosadowym i białą lub czarną obudową oraz blendery i spieniacze do mleka dostępne w różnych kolorach. Promocje ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło to mikrofalówka, uniwersalny rozdrabniacz i ręczny mikser z wymiennymi mieszadełkami.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Costa Brava – idealne miejsce na urlop
Poradnik
22.07
2017
1209

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Słoneczna Hiszpania to jeden z najchętniej wybieranych przez nas kierunków podróży. Urlop w tym kraju to możliwość cieszenia się pięknymi widokami oraz spędzania czasu na słonecznej plaży. Gdzie warto się wybrać?

Czytaj więcej »
Siedzisko samochodowe zapewni dziecku komfortową i bezpieczną podróż
Poradnik
22.07
2017
1209

Siedzisko samochodowe zapewni dziecku komfortową i bezpieczną podróż

Gdy fotelik okazuje się być już zbędny, konieczne jest siedzisko dla dziecka. Każdy zmotoryzowany rodzic powinien w nie zainwestować, jeśli chce zapewnić bezpieczeństwo swojemu podopiecznemu i poprawić komfort podczas podróży. Pamiętajmy też o tym, że jeżdżenie z kilkulatkami bez owego elementu podróżnego jest nielegalne. Na jakie siedzisko samochodowe więc się zdecydować?

Czytaj więcej »
Planer – rewelacyjny prezent!
Poradnik
21.07
2017
1209

Planer – rewelacyjny prezent!

Przed tobą wyzwanie – musisz kupić prezent osobie, która ma już wszystko. Regały z książkami pękają w szwach, a ich właściciel sam orientuje się, że więcej literatury nie jest w stanie pomieścić w domu. Alkohol? Niestety – abstynent. Maskotki nie wchodzą w grę, nie mówimy o nastolatku. Przykłady można mnożyć i mnożyć, ale z każdym kolejnym czujesz, że nie będzie to odpowiedni prezent.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie