Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.07
2017
1209

Biedronka rozpoczyna wakacje!

Biedronka rozpoczyna wakacje!

W specjalnych ofertach promocyjnych Biedronka przygotowała zestawy akcesoriów przydatnych w domu i podczas wakacyjnego wypadu na łono natury. Pierwsza gazetka „Czas na wakacje” przedstawia gotowe rozwiązania dla domu, druga „Słońce na talerzu” to propozycja skierowana dla tych, którzy lubią przyrządzać chłodzące napoje na upalne dni oraz gotować dla całej rodziny.

Wakacje w domowym zaciszu

Promocje z gazetki „Czas na wakacje” są skierowane przede wszystkim do osób, które już poczuły powiew wakacji i zamierzają udać się tylko na zasłużony wypoczynek, ale też stworzyć sprzyjającą atmosferę w domowym zaciszu.

Biedronka proponuje zasłonki na okna i fotele oraz siedziska samochodowe dla dzieci z postaciami wprost z ulubionych bajek.  Dorosłym oferowane są poduszki samochodowe, zapewniające komfort nawet w tak trudnych warunkach. Funkcjonalne walizki na kółkach przydadzą się zwłaszcza tym, którzy planują kilkudniową podróż nad morze albo w góry. Osoby, zamierzające udać się na krótki wypad na plażę, mogą być zainteresowane turystycznymi lodówkami i wielofunkcyjnym scyzorykiem oraz przenośnym grillem.

Tym, którym nieśpieszno opuszczać domowe pielesze, Biedronka przygotowała specjalną ofertę: ławę i komodę od firmy Arto oraz dywany w stonowanych kolorach kojarzących się z morzem i piaszczystą plażą. Do sypialni przygotowano z kolei utrzymany w wakacyjnym nastroju pościel bawełnianą, dywan ekologiczny oraz ozdobę z kul LED.

Letnie słońce zawitało do kuchni

Dla tych, którzy planują eksperymentować w zaciszu domowej kuchni, sporządzając nowe mikstury i wypróbowując nowo odkryte przepisy, Biedronka przygotowała ofertę pełną nowoczesnego sprzętu kuchennego firmy Hoffen.

Ta nowoczesna sokowirówka, młynek do kawy, szklany dzbanek z filtrem antyosadowym i białą lub czarną obudową oraz blendery i spieniacze do mleka dostępne w różnych kolorach. Promocje ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło to mikrofalówka, uniwersalny rozdrabniacz i ręczny mikser z wymiennymi mieszadełkami.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Torby Wittchen w wyjątkowej promocji ponownie w Lidlu!
Porównania
21.11
2017
1209

Torby Wittchen w wyjątkowej promocji ponownie w Lidlu!

W Lidlu artykuły marki Wittchen cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, produkty znanego producenta galanterii skórzanej są jakościowe, wpisują się w najnowsze modowe trendy oraz można je kupić w dyskoncie w niskiej cenie. Tym razem Lidl proponuje skórzane torby w wyjątkowej promocji, jakiej jeszcze nie było! Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej »
Ile Polacy planują wydać na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?
Porównania
21.11
2017
1209

Ile Polacy planują wydać na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?

Dla nas wszystkich Święta Bożego Narodzenia są ważnym wydarzeniem. Wtedy spotykamy się z bliskimi, jemy pyszne, tradycyjne potrawy i podarowujemy sobie prezenty gwiazdkowe. Niestety, żeby świąteczny czas był wyjątkowy trzeba wydać dość sporo pieniędzy. Międzynarodowa sieć spółek handlowych - Deloitte wyliczyła szacowane wydatki. Zapoznaj się ze szczegółami!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie