Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.07
2017
1209

Biedronka rozpoczyna wakacje!

Biedronka rozpoczyna wakacje!

W specjalnych ofertach promocyjnych Biedronka przygotowała zestawy akcesoriów przydatnych w domu i podczas wakacyjnego wypadu na łono natury. Pierwsza gazetka „Czas na wakacje” przedstawia gotowe rozwiązania dla domu, druga „Słońce na talerzu” to propozycja skierowana dla tych, którzy lubią przyrządzać chłodzące napoje na upalne dni oraz gotować dla całej rodziny.

Wakacje w domowym zaciszu

Promocje z gazetki „Czas na wakacje” są skierowane przede wszystkim do osób, które już poczuły powiew wakacji i zamierzają udać się tylko na zasłużony wypoczynek, ale też stworzyć sprzyjającą atmosferę w domowym zaciszu.

Biedronka proponuje zasłonki na okna i fotele oraz siedziska samochodowe dla dzieci z postaciami wprost z ulubionych bajek.  Dorosłym oferowane są poduszki samochodowe, zapewniające komfort nawet w tak trudnych warunkach. Funkcjonalne walizki na kółkach przydadzą się zwłaszcza tym, którzy planują kilkudniową podróż nad morze albo w góry. Osoby, zamierzające udać się na krótki wypad na plażę, mogą być zainteresowane turystycznymi lodówkami i wielofunkcyjnym scyzorykiem oraz przenośnym grillem.

Tym, którym nieśpieszno opuszczać domowe pielesze, Biedronka przygotowała specjalną ofertę: ławę i komodę od firmy Arto oraz dywany w stonowanych kolorach kojarzących się z morzem i piaszczystą plażą. Do sypialni przygotowano z kolei utrzymany w wakacyjnym nastroju pościel bawełnianą, dywan ekologiczny oraz ozdobę z kul LED.

Letnie słońce zawitało do kuchni

Dla tych, którzy planują eksperymentować w zaciszu domowej kuchni, sporządzając nowe mikstury i wypróbowując nowo odkryte przepisy, Biedronka przygotowała ofertę pełną nowoczesnego sprzętu kuchennego firmy Hoffen.

Ta nowoczesna sokowirówka, młynek do kawy, szklany dzbanek z filtrem antyosadowym i białą lub czarną obudową oraz blendery i spieniacze do mleka dostępne w różnych kolorach. Promocje ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło to mikrofalówka, uniwersalny rozdrabniacz i ręczny mikser z wymiennymi mieszadełkami.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie