Blog - Najnowsze informacje o promocjach17.07
2017
1209

Biedronka rozpoczyna wakacje!

Biedronka rozpoczyna wakacje!

W specjalnych ofertach promocyjnych Biedronka przygotowała zestawy akcesoriów przydatnych w domu i podczas wakacyjnego wypadu na łono natury. Pierwsza gazetka „Czas na wakacje” przedstawia gotowe rozwiązania dla domu, druga „Słońce na talerzu” to propozycja skierowana dla tych, którzy lubią przyrządzać chłodzące napoje na upalne dni oraz gotować dla całej rodziny.

Wakacje w domowym zaciszu

Promocje z gazetki „Czas na wakacje” są skierowane przede wszystkim do osób, które już poczuły powiew wakacji i zamierzają udać się tylko na zasłużony wypoczynek, ale też stworzyć sprzyjającą atmosferę w domowym zaciszu.

Biedronka proponuje zasłonki na okna i fotele oraz siedziska samochodowe dla dzieci z postaciami wprost z ulubionych bajek.  Dorosłym oferowane są poduszki samochodowe, zapewniające komfort nawet w tak trudnych warunkach. Funkcjonalne walizki na kółkach przydadzą się zwłaszcza tym, którzy planują kilkudniową podróż nad morze albo w góry. Osoby, zamierzające udać się na krótki wypad na plażę, mogą być zainteresowane turystycznymi lodówkami i wielofunkcyjnym scyzorykiem oraz przenośnym grillem.

Tym, którym nieśpieszno opuszczać domowe pielesze, Biedronka przygotowała specjalną ofertę: ławę i komodę od firmy Arto oraz dywany w stonowanych kolorach kojarzących się z morzem i piaszczystą plażą. Do sypialni przygotowano z kolei utrzymany w wakacyjnym nastroju pościel bawełnianą, dywan ekologiczny oraz ozdobę z kul LED.

Letnie słońce zawitało do kuchni

Dla tych, którzy planują eksperymentować w zaciszu domowej kuchni, sporządzając nowe mikstury i wypróbowując nowo odkryte przepisy, Biedronka przygotowała ofertę pełną nowoczesnego sprzętu kuchennego firmy Hoffen.

Ta nowoczesna sokowirówka, młynek do kawy, szklany dzbanek z filtrem antyosadowym i białą lub czarną obudową oraz blendery i spieniacze do mleka dostępne w różnych kolorach. Promocje ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło to mikrofalówka, uniwersalny rozdrabniacz i ręczny mikser z wymiennymi mieszadełkami.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Nowe karty podarunkowe od Biedronki
Porównania
21.09
2017
1209

Nowe karty podarunkowe od Biedronki

Na klientów Biedronki czeka w sklepach niespodzianka. Już od 25 września będą mogli otrzymać różne karty podarunkowe. Każda z nich jest przeznaczona do innej grupy konsumentów i będzie można nią płacić za zakupy przy kasie. Na czym polega nowa akcja Biedronki?

Czytaj więcej »
Czy warto kupić maszynę do szycia?
Poradnik
21.09
2017
1209

Czy warto kupić maszynę do szycia?

Maszyna do szycia jest to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym mieszkaniu, bez względu na to czy mamy zamiar szyć codziennie, czy raz na jakiś czas z pewnością jest to duża oszczędność. Każdemu z nas zdarza się sytuacja, że coś nam się potarga lub zniszczy w takiej sytuacji albo oddajemy rzeczy do krawcowej płacąc dodatkowe pieniądze, albo wyrzucamy. Dzięki maszynie do szycia będziesz mógł je naprawić w kilka minut.

Czytaj więcej »
Wady i zalety wysokiej rozdzielczości 4K
Porównania
20.09
2017
1209

Wady i zalety wysokiej rozdzielczości 4K

W sklepach wiele telewizorów zawiera wysoką rozdzielczość 4K, którą określa się też jako Ultra HD. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie warto zapoznać się z wadami i zaletami tej technologii. Może okazać się, że niektóre mankamenty działają wbrew naszym wyobrażeniom o jakości obrazu lub zaskoczymy się niezwykłymi możliwościami jakie gwarantuje Ultra HD. Oto porównanie, które pomoże rozwikłać wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie