Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.07
2017
1209

Niezbędne akcesoria dla amatora pieczenia

Niezbędne akcesoria dla amatora pieczenia

Każdy, kto spełnia się w roli kucharza lub cukiernika powinien mieć na wyposażeniu szereg bardzo przydatnych akcesoriów, które ułatwią mu przygotowywanie pysznych i pięknych wypieków.

Akcesoria do pieczenia dla miłośników wypieków

Oprócz wydajnego piekarnika, bez którego nie da rady upiec wyśmienitego, rozpływającego się w ustach ciasta dla całej rodziny jest cały szereg funkcjonalnych akcesoriów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Jednym z nich jest odpowiednia blacha, na której zostaje ułożone gotowe ciasto i włożone do piekarnika.

Prawdziwy miłośnik cukiernictwa powinien w swojej kuchni mieć co najmniej kilka rodzajów blach: silikonową, metalową, ceramiczną oraz szklaną. Forma silikonowa idealnie sprawdza się zarówno do pieczenia, jak i do mrożenia pysznych specjałów. Z kolei forma ceramiczna idealnie nada się do pieczenia tart oraz wszystkich niskich ciast. Ponadto oprócz form potrzebne będą również narzędzia, takie jak łopatki, sitka, kule do ucierania ciasta oraz pędzelki do smarowania powierzchni wypieku.

Pieczenie i dekorowanie przygotowanych wypieków

Nie wystarczy jedynie upiec ciasto i podać je gościom - należy je ładnie udekorować, ponieważ nie od dziś wiadomo, że jemy również oczami. Do tej czynności idealnie posłużą wszelkiego rodzaju tylki cukiernicze, które różnią się między sobą końcówkami, a więc zapewniają również inne, ciekawe dekoracje.

Ponadto prawdziwym wielbicielom cukiernictwa szczególnie przydadzą się także rękawy cukiernicze, zabawne foremki do wykrawania ciasteczek o nietypowych kształtach czy śliczne akcesoria do dekorowania foremek, które idealnie sprawdzą się w przypadku babeczek.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie