Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.07
2017
1209

Kurs nurkowania w Egipcie

Kurs nurkowania w Egipcie

Wybór baz i centrów nurkowych w Egipcie jest ogromna, które swoje usługi świadczą przez cały rok. W większości są to profesjonalne szkółki z odpowiednim programem i organizacją tylko pod turystów oraz programy specjalne i bogate tylko dla doświadczonych nurków.

Egipt i Morze Czerwone to przepiękne rafy i raj dla miłośników podwodnego świata. Aby skorzystać z dobrodziejstw natury należy wcześniej przejść kurs nurkowania, który w profesjonalnym centrum trwa 4 dni. Składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie dowiemy się o bezpiecznych zasadach nurkowania i o tym jak obsługuje się sprzęt.

Ten kurs jest dostępny dla każdego i nurkować mogą 10-letnie dzieci jak również osoby w starszym wieku. Kursy nurkowania prowadzone są także w języku polskim przez profesjonalnego instruktora. Do jego rozpoczęcia potrzebny jest dobry stan zdrowia oraz maska, płetwy i rurka.

Dla osób mniej przekonanych organizowane jest nurkowanie INTRO, która pozwala na oswojenie się z wodą i podwodnym środowiskiem na niewielkiej głębokości również pod kontrolą instruktora. Jak widać z kursów nurkowania może skorzystać każdy a Egipt pod tym względem jest bezkonkurencyjny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Egipt, nurkowanie, wakacje, lato

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie