Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.07
2017
1209

Kurs nurkowania w Egipcie

Kurs nurkowania w Egipcie

Wybór baz i centrów nurkowych w Egipcie jest ogromna, które swoje usługi świadczą przez cały rok. W większości są to profesjonalne szkółki z odpowiednim programem i organizacją tylko pod turystów oraz programy specjalne i bogate tylko dla doświadczonych nurków.

Egipt i Morze Czerwone to przepiękne rafy i raj dla miłośników podwodnego świata. Aby skorzystać z dobrodziejstw natury należy wcześniej przejść kurs nurkowania, który w profesjonalnym centrum trwa 4 dni. Składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie dowiemy się o bezpiecznych zasadach nurkowania i o tym jak obsługuje się sprzęt.

Ten kurs jest dostępny dla każdego i nurkować mogą 10-letnie dzieci jak również osoby w starszym wieku. Kursy nurkowania prowadzone są także w języku polskim przez profesjonalnego instruktora. Do jego rozpoczęcia potrzebny jest dobry stan zdrowia oraz maska, płetwy i rurka.

Dla osób mniej przekonanych organizowane jest nurkowanie INTRO, która pozwala na oswojenie się z wodą i podwodnym środowiskiem na niewielkiej głębokości również pod kontrolą instruktora. Jak widać z kursów nurkowania może skorzystać każdy a Egipt pod tym względem jest bezkonkurencyjny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Egipt, nurkowanie, wakacje, lato

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie