Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Weekend nad jeziorem – jak się przygotować?

Weekend nad jeziorem – jak się przygotować?

Jeśli szukamy miejsca na weekendowy wypoczynek, najlepszym rozwiązaniem będzie pobyt nad jeziorem. Namiot, woda i bliscy wokół potrafią sprawić, że czas ten minie nam w zaskakująco szybkim tempie, pozostawiając za sobą tylko wspomnienia. Warto jednak zrobić listę przedmiotów, które musimy ze sobą zabrać. Na miejscu bowiem często okazuje się, że zapomnieliśmy o jakimś przedmiocie.

Na początek bardzo ważne jest jedzenie. Sprawdzą się tutaj wszelkie rzeczy w puszkach, konserwach oraz takie, które mają długi termin spożycia. W ten sposób nie będziemy musieli się martwić, że zepsują się one podczas pobytu na słońcu czy w zaciemnionym miejscu. Sprawa ta dotyczy również napoi, piw i innych soków. Dobrym pomysłem będzie zabranie kompletu kubków czy szklanek oraz kilku par sztućców. Ułatwią nam one spożywanie posiłków i z pewnością uczynią go bardziej komfortowym.

Kolejnym przedmiotem są ubrania. Powinniśmy postawić tutaj na kostiumy kąpielowe lecz także swetry, dresy i bluzy - pogoda nad jeziorem może się zmienić w ciągu jednej chwili. Noce latem są w dodatku bardzo chłodne, co potęguje jeszcze pobyt nad wodą, gdzie stale wieje wiatr. Warto więc zamiast krótkiej pidżamy zainwestować w koszule nocne, grube skarpetki i ciepłe sweterki. Ochronią nas one przed ewentualnym przeziębieniem i ułatwią zaśnięcie.

Ostatnią rzeczą, o której musimy pamiętać są wszelkie środki higieny i czystości. Zaliczyć możemy tutaj mydła, szampony, dezodoranty, apteczkę, chusteczki, papier toaletowy, a także wszelkie specyfiki przeciwko komarom i kleszczom, które nad jeziorem są rzeczą często spotykaną.

Wszystkie te elementy są podstawą do spędzenia wygodnego pobytu nad jeziorem i zabierając je ze sobą możemy być pewni, że czas ten będzie dla nas niezapomniany.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, lato, wakacje w Polsce, Mazury

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie