Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Dobrej jakości sprzęt biurowy to podstawa w każdej firmie. To dzięki niemu zwiększa się poziom komfortu, a wykonywanie obowiązków zostaje przyśpieszone. Aby dokumenty firmowe nie dostały się w niepowołane ręce, konieczne jest zainwestowanie także w niszczarkę. Dzięki niej utrzymamy porządek w miejscu pracy. O czym należy pamiętać, kupując tego typu urządzenie?

Kupujemy niszczarkę do dokumentów

Niszczarka to niezbędnik, jeśli chodzi o usuwanie poufnych dokumentów. Tradycyjne modele przecinają papier wzdłuż krawędzi, w związku z czym powstają wąskie paski. Z kolei bardziej zaawansowane niszczarki tną kartki na małe kawałeczki, dzięki czemu nie ma możliwości odczytania z nich informacji. Ile to razy widzieliśmy w filmach, jak ktoś posklejał paseczki dokumentów i odczytał ważne dane firmowe? Takie nowoczesne urządzenia z pewnością na to nie pozwolą.

Warto wiedzieć, że wyróżnia się pięć poziomów bezpieczeństwa, gdzie pierwszy dotyczy niszczenia dokumentów do użytku ogólnego. Z kolei poziom piąty to pozbycie się tajnych dokumentów. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny model urządzenia, należy określić stopień poufności. Takie niszczarki różnią się od siebie parametrami. Mogą być mniej lub bardziej wydajne, pracować cicho czy też głośniej.

Znaczenie ma także ich pojemność. W przypadku małego biura z pewnością wystarczy niszczarka mieszcząca od pięciu do piętnastu litrów papieru. Z kolei do biurowców potrzebne będą urządzenia niszczące dokumenty z rzędu powyżej stu litrów. Na rynku nie brakuje także modeli, które są w stanie zniszczyć także płyty CD i DVD, jak również karty kredytowe czy też inne nośniki danych.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie