Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Dobrej jakości sprzęt biurowy to podstawa w każdej firmie. To dzięki niemu zwiększa się poziom komfortu, a wykonywanie obowiązków zostaje przyśpieszone. Aby dokumenty firmowe nie dostały się w niepowołane ręce, konieczne jest zainwestowanie także w niszczarkę. Dzięki niej utrzymamy porządek w miejscu pracy. O czym należy pamiętać, kupując tego typu urządzenie?

Kupujemy niszczarkę do dokumentów

Niszczarka to niezbędnik, jeśli chodzi o usuwanie poufnych dokumentów. Tradycyjne modele przecinają papier wzdłuż krawędzi, w związku z czym powstają wąskie paski. Z kolei bardziej zaawansowane niszczarki tną kartki na małe kawałeczki, dzięki czemu nie ma możliwości odczytania z nich informacji. Ile to razy widzieliśmy w filmach, jak ktoś posklejał paseczki dokumentów i odczytał ważne dane firmowe? Takie nowoczesne urządzenia z pewnością na to nie pozwolą.

Warto wiedzieć, że wyróżnia się pięć poziomów bezpieczeństwa, gdzie pierwszy dotyczy niszczenia dokumentów do użytku ogólnego. Z kolei poziom piąty to pozbycie się tajnych dokumentów. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny model urządzenia, należy określić stopień poufności. Takie niszczarki różnią się od siebie parametrami. Mogą być mniej lub bardziej wydajne, pracować cicho czy też głośniej.

Znaczenie ma także ich pojemność. W przypadku małego biura z pewnością wystarczy niszczarka mieszcząca od pięciu do piętnastu litrów papieru. Z kolei do biurowców potrzebne będą urządzenia niszczące dokumenty z rzędu powyżej stu litrów. Na rynku nie brakuje także modeli, które są w stanie zniszczyć także płyty CD i DVD, jak również karty kredytowe czy też inne nośniki danych.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie