Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Wielofunkcyjne roboty kuchenne to narzędzia, które każda gospodyni chciałaby mieć w swojej kuchni. Nie tylko są one pomocą w przygotowywaniu potraw, ale — można by powiedzieć — stanowią one wręcz kolejną tę elektroniczną "parę oczu", która umożliwia kucharce, bądź też kucharzowi spuszczenie wzroku z gotowanego dania. Jakimi funkcjonalnościami wyróżniają się współczesne roboty kuchenne i czy są rzeczywiście gadżetami, które warto zakupić do swojej kuchni? To sprawdzimy w tym krótkim artykule.

Thermomaster

Thermomaster skradł już serce wielu gospodyń domowych i nie tylko. Za pomocą tego urządzenia możemy stworzyć dowolną potrawę. Jego funkcja nie opiera się tylko i wyłącznie na gotowaniu, czy też pieczeniu. Thermomaster posieka dla nas warzywa i owoce, zblenduje je lub zmieli. Jeśli takie będzie nasze życzenie, możemy je nawet ugotować na parze lub podgrzać. A jeżeli mamy ochotę na drinka, przy jego pomocy możemy nawet pokruszyć lód. Dla Thermomastera nie jest również kłopotliwe, aby ugnieść za Ciebie ciasto.

Thermomix

Thermomix to również urządzenie o wielu funkcjonalnościach. W zasadzie może on z powodzeniem zastąpić wszystkie urządzenia, które mamy w kuchni. Z płytą grzewczą włącznie. Doskonale sprawdzi się zarówno do przygotowywania deserów, jak i dań wytrawnych. Zamiast zwykłego blendera możemy wybrać Thermomixa i to właśnie w nim przygotowywać zdrowe, czy też bardziej "wyskokowe" koktajle. A to wszystko i jeszcze więcej przygotujesz w Thermomixie nawet bez brudzenia sobie rąk.

Kategorie: Poradnik
Tagi: thermomaster, thermomix, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie