Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Wielofunkcyjne roboty kuchenne to narzędzia, które każda gospodyni chciałaby mieć w swojej kuchni. Nie tylko są one pomocą w przygotowywaniu potraw, ale — można by powiedzieć — stanowią one wręcz kolejną tę elektroniczną "parę oczu", która umożliwia kucharce, bądź też kucharzowi spuszczenie wzroku z gotowanego dania. Jakimi funkcjonalnościami wyróżniają się współczesne roboty kuchenne i czy są rzeczywiście gadżetami, które warto zakupić do swojej kuchni? To sprawdzimy w tym krótkim artykule.

Thermomaster

Thermomaster skradł już serce wielu gospodyń domowych i nie tylko. Za pomocą tego urządzenia możemy stworzyć dowolną potrawę. Jego funkcja nie opiera się tylko i wyłącznie na gotowaniu, czy też pieczeniu. Thermomaster posieka dla nas warzywa i owoce, zblenduje je lub zmieli. Jeśli takie będzie nasze życzenie, możemy je nawet ugotować na parze lub podgrzać. A jeżeli mamy ochotę na drinka, przy jego pomocy możemy nawet pokruszyć lód. Dla Thermomastera nie jest również kłopotliwe, aby ugnieść za Ciebie ciasto.

Thermomix

Thermomix to również urządzenie o wielu funkcjonalnościach. W zasadzie może on z powodzeniem zastąpić wszystkie urządzenia, które mamy w kuchni. Z płytą grzewczą włącznie. Doskonale sprawdzi się zarówno do przygotowywania deserów, jak i dań wytrawnych. Zamiast zwykłego blendera możemy wybrać Thermomixa i to właśnie w nim przygotowywać zdrowe, czy też bardziej "wyskokowe" koktajle. A to wszystko i jeszcze więcej przygotujesz w Thermomixie nawet bez brudzenia sobie rąk.

Kategorie: Poradnik
Tagi: thermomaster, thermomix, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie