Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Zmywarka do małej kuchni

Zmywarka do małej kuchni

W przypadku dużych przestrzeni kuchennych, jakie dostępne są w domach jednorodzinnych nie ma zazwyczaj problemu z wyborem mebli i urządzeń gospodarstwa domowego. Sytuacja komplikuje się znacznie bardziej w przypadku małych powierzchni w blokach, gdzie najczęściej niewielki aneks kuchenny połączony jest z salonem wypoczynkowym. W takim układzie przestrzennym liczy się każdy centymetr powierzchni. Jak optymalnie rozplanować rozmieszczenie urządzeń kuchennych, aby na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystko, co niezbędne?

Zmywarka w małej kuchni

Planując zakup zmywarki do małej kuchni, warto zwrócić uwagę na modele zmywarek, które przystosowane są do całkowitej zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zyskać dodatkowy blat roboczy, który na małej przestrzeni jest na wagę złota. Montując zmywarkę w kuchni warto także zrezygnować z dwukomorowego zlewu - przy takim rozwiązaniu technologicznym jednokomorowy zlew w zupełności wystarczy.

Estetyka i praktyczność

Zmywarki do całkowitej zabudowy to najlepsze rozwiązanie również pod względem estetycznym. Po zamontowaniu zewnętrznych frontów urządzenie staje się zupełnie niewidoczne i doskonale wpisuje się w ciąg szafek. Warto podkreślić w tym miejscu również wydajność tego urządzenia. Przy używaniu zmywarki do mycia naczyń zużywa się o wiele mniej zasobów wody niż przy tradycyjnym myciu naczyń pod bieżącą wodą. W przypadku małych powierzchni kuchennych warto zainwestować w wąskie urządzenia. Najmniejsze dostępne na rynku zmywarki zaczynają się już od 45 cm szerokości - są to najlepsze gabaryty na przykład do kawalerki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zmywarka, zmywarka do zabudowy, zmywarka bosh

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie