Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Zmywarka do małej kuchni

Zmywarka do małej kuchni

W przypadku dużych przestrzeni kuchennych, jakie dostępne są w domach jednorodzinnych nie ma zazwyczaj problemu z wyborem mebli i urządzeń gospodarstwa domowego. Sytuacja komplikuje się znacznie bardziej w przypadku małych powierzchni w blokach, gdzie najczęściej niewielki aneks kuchenny połączony jest z salonem wypoczynkowym. W takim układzie przestrzennym liczy się każdy centymetr powierzchni. Jak optymalnie rozplanować rozmieszczenie urządzeń kuchennych, aby na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystko, co niezbędne?

Zmywarka w małej kuchni

Planując zakup zmywarki do małej kuchni, warto zwrócić uwagę na modele zmywarek, które przystosowane są do całkowitej zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zyskać dodatkowy blat roboczy, który na małej przestrzeni jest na wagę złota. Montując zmywarkę w kuchni warto także zrezygnować z dwukomorowego zlewu - przy takim rozwiązaniu technologicznym jednokomorowy zlew w zupełności wystarczy.

Estetyka i praktyczność

Zmywarki do całkowitej zabudowy to najlepsze rozwiązanie również pod względem estetycznym. Po zamontowaniu zewnętrznych frontów urządzenie staje się zupełnie niewidoczne i doskonale wpisuje się w ciąg szafek. Warto podkreślić w tym miejscu również wydajność tego urządzenia. Przy używaniu zmywarki do mycia naczyń zużywa się o wiele mniej zasobów wody niż przy tradycyjnym myciu naczyń pod bieżącą wodą. W przypadku małych powierzchni kuchennych warto zainwestować w wąskie urządzenia. Najmniejsze dostępne na rynku zmywarki zaczynają się już od 45 cm szerokości - są to najlepsze gabaryty na przykład do kawalerki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zmywarka, zmywarka do zabudowy, zmywarka bosh

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie