Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Zmywarka do małej kuchni

Zmywarka do małej kuchni

W przypadku dużych przestrzeni kuchennych, jakie dostępne są w domach jednorodzinnych nie ma zazwyczaj problemu z wyborem mebli i urządzeń gospodarstwa domowego. Sytuacja komplikuje się znacznie bardziej w przypadku małych powierzchni w blokach, gdzie najczęściej niewielki aneks kuchenny połączony jest z salonem wypoczynkowym. W takim układzie przestrzennym liczy się każdy centymetr powierzchni. Jak optymalnie rozplanować rozmieszczenie urządzeń kuchennych, aby na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystko, co niezbędne?

Zmywarka w małej kuchni

Planując zakup zmywarki do małej kuchni, warto zwrócić uwagę na modele zmywarek, które przystosowane są do całkowitej zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zyskać dodatkowy blat roboczy, który na małej przestrzeni jest na wagę złota. Montując zmywarkę w kuchni warto także zrezygnować z dwukomorowego zlewu - przy takim rozwiązaniu technologicznym jednokomorowy zlew w zupełności wystarczy.

Estetyka i praktyczność

Zmywarki do całkowitej zabudowy to najlepsze rozwiązanie również pod względem estetycznym. Po zamontowaniu zewnętrznych frontów urządzenie staje się zupełnie niewidoczne i doskonale wpisuje się w ciąg szafek. Warto podkreślić w tym miejscu również wydajność tego urządzenia. Przy używaniu zmywarki do mycia naczyń zużywa się o wiele mniej zasobów wody niż przy tradycyjnym myciu naczyń pod bieżącą wodą. W przypadku małych powierzchni kuchennych warto zainwestować w wąskie urządzenia. Najmniejsze dostępne na rynku zmywarki zaczynają się już od 45 cm szerokości - są to najlepsze gabaryty na przykład do kawalerki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zmywarka, zmywarka do zabudowy, zmywarka bosh

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie