Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Tangle teezer – szczotka, którą pokochały miliony kobiet

Tangle teezer – szczotka, którą pokochały miliony kobiet

Tangle Teezer to szczotka, która zyskała niezwykłą popularność zarówno wśród "gwiazd", jak i "zwyczajnych" kobiet, które na codzienne zakupy chodzą do znanych nam drogerii. Ujmuje nas jej wygląd. Przekonują nas do niej jej właściwości. Sprawdźmy, dlaczego to właśnie ona stała się hitem wśród szczotek na całym świecie.

Tangle Teezer — dlaczego czesze się nią "cały" świat?

Szczotka została wynaleziona przez brytyjskiego mistrza fryzjerstwa Shauna Pulfreya. Mała i niepozorna szczotka, może przypominać taką, którą byłaby idealna dla małych dziewczynek. Jednak nic mylnego. Jak się okazuje, sprawdza się ona również dla włosów dorosłych kobiet. O czym "poświadczają" zarówno znane panie, jak i konsumentki.

Tangle Teezer bez problemu możesz wrzucić nawet do małej torebki. Nie jest większa od dłoni bez palców. Swoim rozmiarem i kształtem idealnie wpasowuje się do kobiecej ręki, co sprawia, że panie z łatwością się nią posługują. Nie można ominąć również uroczego wyglądu szczotki. Dostępna jest ona w wielu słodkich wersjach kolorystycznych, co sprawia, że tym bardziej chcemy wejść w jej posiadanie.

Wygląd wyglądem, ale warto wspomnieć również o jej właściwościach, gdyż to właśnie dzięki nim zyskała ona na popularności. Tangle Teezer nadaje się do każdego rodzaju włosów. Świetnie sprawdzi się również do tych cienkich i delikatnych. Nie będzie ich łamać. Bez problemu można jej używać również zimą, gdyż jest wykonana z materiału, który nie elektryzuje i nie powoduje puszenia włosów. Świetnie radzi sobie z włosami spłatanymi. Pozostawia je gładkie i błyszczące.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie