Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Projektor czy telewizor?

Projektor czy telewizor?

Wiele osób zastanawia się co wybrać - projektor czy telewizor? Które urządzenie lepiej się sprawdzi i pozwoli na głębsze doznania wizualne? Co bardziej się opłaca? W zasadzie jednoznaczna odpowiedź na to pytanie wydaje się niemożliwa, ponieważ wiele w tym względzie zależy od osobistych preferencji użytkowników, ich możliwości finansowych, a także dostępnego miejsca. Z pewnością jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady.

Wielkość obrazu - główna zaleta projektora

Za wyborem projektora mogą przemawiać przede wszystkim jego niewielkie gabaryty. Nowoczesne projektory to urządzenia przenośnie o niewielkich rozmiarach, które przy tym umożliwiają oglądanie obrazu o przekątnej nawet do 150 cali. Ekran telewizyjny nie daje takich możliwości.

Małe pomieszczenia - czy tylko na telewizor?

Do niedawna panowało powszechne przekonanie, że projektor nadaje się tylko do dużych pomieszczeń, że w małych salach czy pokojach oglądanie obrazu wyświetlanego na projektorze nie będzie komfortowe. Jednak i z tym problemem poradzili sobie producenci projektorów. Nowoczesne urządzenia rewelacyjnie nadają się zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.

Wybierając projektor do małego pokoju należy zwrócić uwagę na ustawienie jego soczewek i luster. Warto szukać na opakowaniu informacji dotyczących tego, w jakiej odległości od ściany urządzenie powinno być umieszczone. Projektory o bardzo krótkim rzucie mogą stać zaledwie kilkadziesiąt centymetrów od ściany, a jakość wyświetlanego obrazu w żaden sposób na tym nie ucierpi.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie