Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.07
2017
1209

Smartfon z systemem Android, IOS czy Windows?

Smartfon z systemem Android, IOS czy Windows?

Smartfony cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dorosłych, jak również wśród dzieci i osób starszych. Na rynku można dostać najróżniejsze modele, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także parametrami technicznymi.

Telefony mogą mieć też inne systemy operacyjne. Niektórzy z nas mają smartfona z Androidem czy IOS, a inni upodobali sobie system operacyjny Windows. Który zatem wybrać?

Mobilne systemy operacyjne – na który się zdecydować?

Najbardziej popularnym systemem operacyjnym z całą pewnością jest Android. Wybrało go ponad 80% użytkowników. Zaletą tego oprogramowania jest to, że działa ono w każdej konfiguracji sprzętowej. Komfort użytkowania i niska cena również przyłożyły się do odniesienia sukcesu. Ponadto mamy tutaj do dyspozycji ogromną ilość najróżniejszych aplikacji. Wszystkie najpopularniejsze programy są tworzone przede wszystkim na urządzenia, działające pod kontrolą oprogramowania Google. System ten podatny jest na modyfikacje.

Windows Phone jest rzadziej spotykany, chociaż działa bardzo płynnie. To oprogramowanie wciąż ewoluuje i pojawiają się coraz to nowsze wersje. System działa tylko na kilku konfiguracjach wybranych przez Microsoft. Mamy tutaj do dyspozycji znacznie mniej programów i dla niektórych użytkowników problematyczny jest kafelkowy interfejs, chociaż jest on prosty w obsłudze. Ponadto aplikacje mają bardzo ograniczone uprawnienia. iOS kojarzy się przede wszystkim z iPhone’ami, które są drogimi urządzeniami mobilnymi. System ten ma bardzo ograniczony zakres specyfikacji sprzętowych, ale na swoich podzespołach pracuje bardzo płynnie. Na największe korzyści można liczyć po sparowaniu smartfona z komputerem Mac. Można wówczas nawet odbierać połączenia przychodzące na telefon.

Kategorie: Porównania
Tagi: smartfon, oprogramowanie, ios, windows, android

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie