Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.07
2017
1209

Najlepsze modele golarek męskich

Najlepsze modele golarek męskich

Większość mężczyzn traktuje golenie jako czynność konieczną, ale niezbyt lubianą. I trudno się temu dziwić, gdyż usuwanie niepotrzebnego zarostu zazwyczaj kojarzy się z zacinaniem, niedokładnością i podrażnieniami skóry. A przecież wcale nie musi tak być.

Wystarczy dobra golarka męska, która rozwiąże zdecydowaną większość codziennych niedogodności związanych z tą czynnością. Jednak - co warte podkreślenia - nie każda golarka elektryczna spełni wszystkie oczekiwania. Jaka jest najlepsza? Oto mały ranking najchętniej wybieranych golarek.

Philips Series 5000 S5400/06

Golarka elektryczna marki Philips to połączenie wysokiej jakości z niezbyt wygórowaną ceną. Główną zaletą tego modelu jest system MultiPrecision (zbudowany z trzech głowic), który niezwykle precyzyjnie podnosi, a następnie przycina nawet najmniejsze włoski. Jednocześnie golarka posiada funkcję trymera, co dodatkowo  zwiększa dokładność golenia. Philips Series 5000 S5400/06 to golarka sieciowo - akumulatorowa (czas działania bezprzewodowego wynosi około 45 minut), która umożliwia golenie zarówno na mokro, jak i na sucho.

Philips Series 7000 S7780/64

W rankingu najlepszych golarek męskich nie może zabraknąć innego modelu firmy Philips, a mianowicie Philips Series 7000 S7780/64. Ta golarka elektryczna jest polecana przede wszystkim dla skóry wrażliwej, gdyż jej głowice są pokryte specjalną powłoką chroniącą skórę przed podrażnieniami. Jak większość markowych golarek elektrycznych, także i ta jest modelem sieciowo - akumulatorowym, służącym do golenia na sucho i na mokro. Wartością dodaną tej golarki jest wiele dodatkowych funkcji - na przykład trymer, system unoszenia zarostu czy szczoteczka do czyszczenia twarzy. Jej jedynym mankamentem jest stosunkowo wysoka cena, która wynosi około 1000 złotych.

Remington XR1350

Kolejna polecana golarka męska - tym razem nie należąca do rodziny Philips - to Remington XR1350. Ten model golarki posiada zasilanie akumulatorowe, które pozwala na godzinę pracy. Golarka Remington posiada trzy rotacyjne głowice, które niezwykle precyzyjnie dostosowują się do kształtu twarzy. Urządzenie jest bardzo ciche, a jego dodatkową zaletą jest szybkie (zaledwie pięciominutowe) ładowanie.

Wybór golarki elektrycznej wcale nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele modeli, spośród których każdy mężczyzna może wybrać coś dla siebie.

Kategorie: Porównania
Tagi: golarka, maszynka, golenie, Philips, remington

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie