Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.07
2017
1209

Najciekawsze etui na smartfona

Najciekawsze etui na smartfona

Pokrowiec na smartfona to podstawa, jeśli chcemy zmniejszyć ryzyko uszkodzenia go czy też zniszczenia. O upadek nie trudno, a gdy telefon wyląduje na chodniku czy też innej twardej posadzce, może się to dla niego bardzo źle zakończyć. Jak zatem chronić swój cenny gadżet?

Wybieramy etui na telefon  

Chociaż nowoczesny smartfon daje nam ogromne możliwości, to jednak jest on bardzo delikatnym urządzeniem, które wymaga odpowiedniej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi czy też upadek z niewielkiej wysokości, aby doszło do czegoś więcej niż tylko drobne zarysowanie. Jako, że telefony mało nie kosztują, warto zainwestować także w etui, które uchroni nas przed przykrymi konsekwencjami wypadku. Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz wyboru.

Ciekawą opcją są kabury, czyli pokrowce z grubej skóry, które można nawet przymocować za pomocą uchwytu do spodni i paska. Jest to idealna opcja dla pracowników fizycznych, kierowców zawodowych i osób chcących zapewnić smartfonowi bezpieczeństwo. Z kolei wsuwki i kieszonki chronią przed zarysowaniem i uszkodzeniem, ale gorzej sprawdzają się w przypadku upadku. Minusem jest ograniczony dostęp do ekranu. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet, właścicieli dużych gabarytowo telefonów i osób rzadko korzystających z telefonu.

Ciekawą opcją jest też silikonowe etui, które można dostać w dowolnym kolorze i niebanalnym wzorze. Posiada zarówno właściwości ochronne, jak i estetyczne. Dla osób aktywnych są specjalne pokrowce, które można umieścić na ramieniu, a dzięki zapince można regulować rozmiar. Można też kupić futerał, który należy dostosować do posiadanego modelu smartfona. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących stylistykę.

Kategorie: Recenzje
Tagi: etui, obudowa, smartfon, szybka

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie