Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.07
2017
1209

Najciekawsze etui na smartfona

Najciekawsze etui na smartfona

Pokrowiec na smartfona to podstawa, jeśli chcemy zmniejszyć ryzyko uszkodzenia go czy też zniszczenia. O upadek nie trudno, a gdy telefon wyląduje na chodniku czy też innej twardej posadzce, może się to dla niego bardzo źle zakończyć. Jak zatem chronić swój cenny gadżet?

Wybieramy etui na telefon  

Chociaż nowoczesny smartfon daje nam ogromne możliwości, to jednak jest on bardzo delikatnym urządzeniem, które wymaga odpowiedniej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi czy też upadek z niewielkiej wysokości, aby doszło do czegoś więcej niż tylko drobne zarysowanie. Jako, że telefony mało nie kosztują, warto zainwestować także w etui, które uchroni nas przed przykrymi konsekwencjami wypadku. Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz wyboru.

Ciekawą opcją są kabury, czyli pokrowce z grubej skóry, które można nawet przymocować za pomocą uchwytu do spodni i paska. Jest to idealna opcja dla pracowników fizycznych, kierowców zawodowych i osób chcących zapewnić smartfonowi bezpieczeństwo. Z kolei wsuwki i kieszonki chronią przed zarysowaniem i uszkodzeniem, ale gorzej sprawdzają się w przypadku upadku. Minusem jest ograniczony dostęp do ekranu. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet, właścicieli dużych gabarytowo telefonów i osób rzadko korzystających z telefonu.

Ciekawą opcją jest też silikonowe etui, które można dostać w dowolnym kolorze i niebanalnym wzorze. Posiada zarówno właściwości ochronne, jak i estetyczne. Dla osób aktywnych są specjalne pokrowce, które można umieścić na ramieniu, a dzięki zapince można regulować rozmiar. Można też kupić futerał, który należy dostosować do posiadanego modelu smartfona. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących stylistykę.

Kategorie: Recenzje
Tagi: etui, obudowa, smartfon, szybka

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie