Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.07
2017
1209

Najciekawsze etui na smartfona

Najciekawsze etui na smartfona

Pokrowiec na smartfona to podstawa, jeśli chcemy zmniejszyć ryzyko uszkodzenia go czy też zniszczenia. O upadek nie trudno, a gdy telefon wyląduje na chodniku czy też innej twardej posadzce, może się to dla niego bardzo źle zakończyć. Jak zatem chronić swój cenny gadżet?

Wybieramy etui na telefon  

Chociaż nowoczesny smartfon daje nam ogromne możliwości, to jednak jest on bardzo delikatnym urządzeniem, które wymaga odpowiedniej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi czy też upadek z niewielkiej wysokości, aby doszło do czegoś więcej niż tylko drobne zarysowanie. Jako, że telefony mało nie kosztują, warto zainwestować także w etui, które uchroni nas przed przykrymi konsekwencjami wypadku. Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz wyboru.

Ciekawą opcją są kabury, czyli pokrowce z grubej skóry, które można nawet przymocować za pomocą uchwytu do spodni i paska. Jest to idealna opcja dla pracowników fizycznych, kierowców zawodowych i osób chcących zapewnić smartfonowi bezpieczeństwo. Z kolei wsuwki i kieszonki chronią przed zarysowaniem i uszkodzeniem, ale gorzej sprawdzają się w przypadku upadku. Minusem jest ograniczony dostęp do ekranu. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet, właścicieli dużych gabarytowo telefonów i osób rzadko korzystających z telefonu.

Ciekawą opcją jest też silikonowe etui, które można dostać w dowolnym kolorze i niebanalnym wzorze. Posiada zarówno właściwości ochronne, jak i estetyczne. Dla osób aktywnych są specjalne pokrowce, które można umieścić na ramieniu, a dzięki zapince można regulować rozmiar. Można też kupić futerał, który należy dostosować do posiadanego modelu smartfona. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących stylistykę.

Kategorie: Recenzje
Tagi: etui, obudowa, smartfon, szybka

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie