Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.07
2017
1209

Wybór samoopalaczy na lato

Wybór samoopalaczy na lato

Piękna i zdrowa opalenizna to marzenie niejednej kobiety, jednak wielogodzinne opalanie się na słońcu wpływa bardzo niekorzystnie na stan skóry, ponieważ może doprowadzić do jej poparzenia, a także rozwoju bardzo niebezpiecznego nowotworu skóry, czyli czerniaka. Z tego też względu warto znaleźć jakąś zdrowszą alternatywę, a najlepiej w tym przypadku sprawdzi się samoopalacz. Na co jednak należy zwrócić uwagę, kupując ten kosmetyk?

Odcień

Wybór odpowiedniego odcienia samoopalacza jest niezwykle ważny, co uzależnione jest głównie od posiadanego rodzaju karnacji. W sklepach do wyboru są dwa rodzaje samoopalaczy, a mianowicie ten przeznaczony do cery jasnej oraz ciemnej. Dlaczego jest to aż tak ważne? Nakładając na jasną skórę kosmetyk przeznaczony do ciemnej karnacji, można uzyskać efekt nienaturalnej maski, natomiast smarując ciemną skórę samoopalaczem przeznaczonym do jasnej karnacji, można spowodować, iż skóra nabierze żółtego zabarwienia.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na to, iż w celu osiągnięcia niezbyt intensywnego koloru warto sięgnąć po bronzer, który również bardzo dobrze się sprawdza.

Konsystencja

Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór samoopalaczy posiadających różną konsystencję, dlatego też można zdecydować się na krem, żel, piankę oraz produkt w sprayu. Wybierając zatem odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę na posiadany typ skóry. Z tego też względu krem najlepiej sprawdzi się w przypadku skóry suchej, natomiast pianka lub płyn idealne są do skóry tłustej i mieszanej.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie