Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Pralki z technologią eco-bubble to prawdziwa innowacja na rynku AGD. Czym tak naprawdę charakteryzuje się ta technologia, jakie są skutki prania w tym systemie i czy w ogóle opłaca się kupować tego typu pralkę? Spróbujmy przyjrzeć się tematowi z bliska.

Czym faktycznie jest technologia eco-bubble?

Ta tajemnicza nazwa kryje w sobie dosyć prostą technologię na bazie prania automatycznego, polegającą na wykorzystywaniu aktywnych bąbelków, które tworzą się poprzez miks wody, powietrza i detergentu piorącego. Za sprawą tychże bąbelków proszek dużo szybciej się rozpuszcza i działa z powodzeniem w niskiej temperaturze nawet 15 stopni Celsjusza. To największy plus omawianego systemu.

Dla kogo najlepsza będzie wolno stojąca pralka z technologią eco-bubble

Ten rodzaj pralki świetnie sprawdzi się u osób, które jakiś czas temu przeprowadzały remont łazienki i nie mogą sobie pozwolić na wprowadzenie najmniejszych przeróbek. Zadowolone z niej będą także osoby posiadające osobną pralnię lub dużą, przestronną kuchnię albo łazienkę.

Rezultaty prania w pralce z technologią eco-bubble

Dzięki napowietrzeniu wody i niskiej temperaturze prania, ubrania są miękkie, nie tracą swojej formy i nosi się je przyjemnie. Oczywiście możemy również do naszej pralki automatycznej dodać płynu do zmiękczania, który da podobny efekt, a dodatkowo sprawi, że pranie będzie miało delikatny zapach. Wszystko zależy od naszych preferencji i potrzeb. Jeśli jesteśmy wygodni - warto kupić pralkę ze wspomnianą technologią. Jeśli jednak w zupełności wystarczy nam zwykła pralka automatyczna i nie straszny nam płyn zmiękczający - możemy sobie wspomniany zakup odpuścić.

Kategorie: Poradnik
Tagi: pralka, pralka eco bubble, eco bubble

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie