Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Pralki z technologią eco-bubble to prawdziwa innowacja na rynku AGD. Czym tak naprawdę charakteryzuje się ta technologia, jakie są skutki prania w tym systemie i czy w ogóle opłaca się kupować tego typu pralkę? Spróbujmy przyjrzeć się tematowi z bliska.

Czym faktycznie jest technologia eco-bubble?

Ta tajemnicza nazwa kryje w sobie dosyć prostą technologię na bazie prania automatycznego, polegającą na wykorzystywaniu aktywnych bąbelków, które tworzą się poprzez miks wody, powietrza i detergentu piorącego. Za sprawą tychże bąbelków proszek dużo szybciej się rozpuszcza i działa z powodzeniem w niskiej temperaturze nawet 15 stopni Celsjusza. To największy plus omawianego systemu.

Dla kogo najlepsza będzie wolno stojąca pralka z technologią eco-bubble

Ten rodzaj pralki świetnie sprawdzi się u osób, które jakiś czas temu przeprowadzały remont łazienki i nie mogą sobie pozwolić na wprowadzenie najmniejszych przeróbek. Zadowolone z niej będą także osoby posiadające osobną pralnię lub dużą, przestronną kuchnię albo łazienkę.

Rezultaty prania w pralce z technologią eco-bubble

Dzięki napowietrzeniu wody i niskiej temperaturze prania, ubrania są miękkie, nie tracą swojej formy i nosi się je przyjemnie. Oczywiście możemy również do naszej pralki automatycznej dodać płynu do zmiękczania, który da podobny efekt, a dodatkowo sprawi, że pranie będzie miało delikatny zapach. Wszystko zależy od naszych preferencji i potrzeb. Jeśli jesteśmy wygodni - warto kupić pralkę ze wspomnianą technologią. Jeśli jednak w zupełności wystarczy nam zwykła pralka automatyczna i nie straszny nam płyn zmiękczający - możemy sobie wspomniany zakup odpuścić.

Kategorie: Poradnik
Tagi: pralka, pralka eco bubble, eco bubble

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie