Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.07
2017
1209

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie. Poza tradycyjnym umeblowaniem, wymaga odpowiedniego dopasowania również poszczególnych sprzętów użytkowych, takich jak na przykład lodówka. Modele dostępne obecnie na rynku zaskakują jednak nie tylko doskonałym designem, ale również ogromną funkcjonalnością i ergonomicznością.

Lodówka do każdego wnętrza

W nowoczesnym i stylowym wnętrzu najlepiej sprawdzi się lodówka należąca do linii produktów o starannie zaprojektowanym wyglądzie. Oferty producentów są w tym zakresie bardzo zróżnicowane. Na minimalistycznie urządzonych przestrzeniach królują proste, subtelne i eleganckie lodówki, podczas gdy urządzenia o intensywnej kolorystyce polecane są przede wszystkim w barwnych i żywych aranżacjach, na przykład w stylu amerykańskim lub retro. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby lodówka w pomysłowy sposób kontrastowała z wnętrzem.

Zaawansowane technologie

O praktyczności oraz ergonomiczności lodówki świadczy przede wszystkim jej funkcjonalność. Najbardziej stylowe modele wyposażone są zazwyczaj w wiele usprawnień, które znacząco zwiększają komfort użytkowania urządzeń tego typu. Antybakteryjne uszczelki oraz ukryte zawiasy są w stanie doskonale zabezpieczyć przechowywane jedzenie.

Obecność wyświetlacza dotykowego pozwala na zaprogramowanie lodówki w taki sposób, aby pracowała na określonym trybie energooszczędnym podczas nieobecności użytkownika. Absolutną innowacją jest moduł WiFi, dzięki któremu na odległość obsługiwana może być nie tylko chłodziarko-zamrażarka, ale również każda inna funkcja lodówki.

Kategorie: Porównania
Tagi: lodówka, lodówki, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie