Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.07
2017
1209

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie. Poza tradycyjnym umeblowaniem, wymaga odpowiedniego dopasowania również poszczególnych sprzętów użytkowych, takich jak na przykład lodówka. Modele dostępne obecnie na rynku zaskakują jednak nie tylko doskonałym designem, ale również ogromną funkcjonalnością i ergonomicznością.

Lodówka do każdego wnętrza

W nowoczesnym i stylowym wnętrzu najlepiej sprawdzi się lodówka należąca do linii produktów o starannie zaprojektowanym wyglądzie. Oferty producentów są w tym zakresie bardzo zróżnicowane. Na minimalistycznie urządzonych przestrzeniach królują proste, subtelne i eleganckie lodówki, podczas gdy urządzenia o intensywnej kolorystyce polecane są przede wszystkim w barwnych i żywych aranżacjach, na przykład w stylu amerykańskim lub retro. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby lodówka w pomysłowy sposób kontrastowała z wnętrzem.

Zaawansowane technologie

O praktyczności oraz ergonomiczności lodówki świadczy przede wszystkim jej funkcjonalność. Najbardziej stylowe modele wyposażone są zazwyczaj w wiele usprawnień, które znacząco zwiększają komfort użytkowania urządzeń tego typu. Antybakteryjne uszczelki oraz ukryte zawiasy są w stanie doskonale zabezpieczyć przechowywane jedzenie.

Obecność wyświetlacza dotykowego pozwala na zaprogramowanie lodówki w taki sposób, aby pracowała na określonym trybie energooszczędnym podczas nieobecności użytkownika. Absolutną innowacją jest moduł WiFi, dzięki któremu na odległość obsługiwana może być nie tylko chłodziarko-zamrażarka, ale również każda inna funkcja lodówki.

Kategorie: Porównania
Tagi: lodówka, lodówki, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie