Blog - Najnowsze informacje o promocjach30.06
2017
1209

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Zakup nowych urządzeń do kuchni nie jest najprostszą sprawą. Szeroki wybór rozwiązań, dostępnych w sklepach niekiedy wręcz utrudnia decyzję. Przed jej dokonaniem warto zastanowić się, do czego właściwie mają służyć dane urządzenia i akcesoria - to powinno ułatwić sprawę.

Jak ugotować wodę na herbatę?

Wbrew pozorom, pytanie to nie jest pozbawione sensu. Oczywiście zagotowanie wody nie jest żadną sztuką. Ale za pomocą czego to zrobić? Zarówno w dużych, popularnych marketach, jak i w mniejszych sklepach z przedmiotami do domu jest spory wybór czajników. Można zdecydować się na tradycyjny, emaliowany bądź stalowy czajnik na kuchenkę gazową. Inny wybór to elektryczny czajnik. A dla posiadaczy kuchni indukcyjnej również stworzono specjalne czajniki, dostosowane do takiej płyty.

Czajnik elektryczny a tradycyjny

Przewaga elektrycznych urządzeń wynika przede wszystkim z ich szybkości. Czas oczekiwania na zagotowanie wody jest tutaj krótszy, niż przy czajniku gazowym. Ogromną zaletą jest również fakt, że po zagotowaniu wody urządzenie wyłącza się samo. Trzeba jednak mieć na uwadze, że prąd jest droższy niż gaz, a czajnik o dużej mocy może go sporo zużywać.

Nowoczesne retro?

Dla zwolenników tradycji i dawnego stylu interesującym rozwiązaniem może być retro czajnik elektryczny. Jego design - kształt, kolor oraz kształt włącznika wyróżnia się na tle innych, elektrycznych urządzeń. Opcja taka to kompromis między nowoczesnością a tradycją.

Jak w każdym przypadku, tak i przed zakupami sprzętu AGD warto zastanowić się nad ich celowością i wybrać rozwiązanie najlepsze dla własnych potrzeb.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Zimowa odzież dla dzieci i młodzieży w Lidlu!
Porównania
16.10
2017
1209

Zimowa odzież dla dzieci i młodzieży w Lidlu!

Do zimy jeszcze daleko, ale już teraz warto pomyśleć o kurtce na tą porę roku dla swojego dziecka. W najnowszej ofercie Lidla znajdziemy wyjątkową ofertę z odzieżą na zimę, która jest jakościowa i komfortowa. Będziemy mogli ją kupić w promocyjnej cenie! Co jeszcze czeka na nas w dyskoncie? Sprawdź i dowiedz się więcej!

Czytaj więcej »
Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?
Poradnik
13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Czytaj więcej »
Znany polski kabaret promuje Biedronkę
Porównania
13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie