Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.06
2017
1209

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Zakup nowych urządzeń do kuchni nie jest najprostszą sprawą. Szeroki wybór rozwiązań, dostępnych w sklepach niekiedy wręcz utrudnia decyzję. Przed jej dokonaniem warto zastanowić się, do czego właściwie mają służyć dane urządzenia i akcesoria - to powinno ułatwić sprawę.

Jak ugotować wodę na herbatę?

Wbrew pozorom, pytanie to nie jest pozbawione sensu. Oczywiście zagotowanie wody nie jest żadną sztuką. Ale za pomocą czego to zrobić? Zarówno w dużych, popularnych marketach, jak i w mniejszych sklepach z przedmiotami do domu jest spory wybór czajników. Można zdecydować się na tradycyjny, emaliowany bądź stalowy czajnik na kuchenkę gazową. Inny wybór to elektryczny czajnik. A dla posiadaczy kuchni indukcyjnej również stworzono specjalne czajniki, dostosowane do takiej płyty.

Czajnik elektryczny a tradycyjny

Przewaga elektrycznych urządzeń wynika przede wszystkim z ich szybkości. Czas oczekiwania na zagotowanie wody jest tutaj krótszy, niż przy czajniku gazowym. Ogromną zaletą jest również fakt, że po zagotowaniu wody urządzenie wyłącza się samo. Trzeba jednak mieć na uwadze, że prąd jest droższy niż gaz, a czajnik o dużej mocy może go sporo zużywać.

Nowoczesne retro?

Dla zwolenników tradycji i dawnego stylu interesującym rozwiązaniem może być retro czajnik elektryczny. Jego design - kształt, kolor oraz kształt włącznika wyróżnia się na tle innych, elektrycznych urządzeń. Opcja taka to kompromis między nowoczesnością a tradycją.

Jak w każdym przypadku, tak i przed zakupami sprzętu AGD warto zastanowić się nad ich celowością i wybrać rozwiązanie najlepsze dla własnych potrzeb.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie