Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.06
2017
1209

W jaki sposób wybrać zdrową zabawkę dla pupila?

W jaki sposób wybrać zdrową zabawkę dla pupila?

Obecnie bardzo wiele osób ma w swoim domu zwierzęta. Są to doskonali kompani do zabawy. Często wielu właścicieli chce umilić życie swoim podopiecznym i kupuje im różnorodne zabawki. Jednak należy mieć świadomość, iż nie wszystkie gadżety są zdrowe. Zatem w jaki sposób wybrać bezpieczną zabawkę dla swojego pupila?

Różne zabawki dla psów

Pies to wspaniały przyjaciel człowieka. Wielu ludzi często bawi się w wolnym czasie ze swoimi pupilami. Aby zabawa była jeszcze lepsza, właściciele psów decydują się na zakup różnorodnych zabawek. Obecnie na rynku możemy ich znaleźć bardzo dużo. Jednak należy zdawać sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie są bezpieczne.

Przede wszystkim podczas kupna takiej zabawki warto zadbać o to, aby nie posiadała ona drobnych elementów, które pies z łatwością może odgryźć. W takim przypadku istnieje spore ryzyko zadławienia się i tym samym nasz pupil może nawet zdechnąć. Wybierając zabawkę dla psa warto także zadbać o to, aby jeżeli to możliwe była ona wykonana z naturalnych materiałów. Dzięki temu szkodliwe związki chemiczne nie dostaną się do organizmu naszego pupila.

Warto pamiętać, iż zabawka dla psa powinna być przede wszystkim bezpieczna. Jest to bardzo istotne, aby nasz pupil był bezpieczny podczas zabawy. Niestety wiele zabawek dla zwierząt domowych zawiera w swoim składzie szkodliwe substancje, które dostając się do organizmu zwierząt mogą spowodować bardzo poważne problemy zdrowotne. Wato o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się na zakup takiej zabawki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zabawki dla psa, akcesoria dla psów, pies

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie