Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.06
2017
1209

Czy warto wyjechać na Mazury?

Czy warto wyjechać na Mazury?

Okres wakacyjny w pełni. Zastanawiamy się zapewne, gdzie się udać, by spędzić czas na zasłużonym odpoczynku. Miejscem, które z całą pewnością powinno być brane pod uwagę podczas naszych letnich wyborów wyjazdowych, są Mazury, a co za tym idzie Pojezierze Ełckie. Ten kierunek podróży idealny będzie nie tylko dla osób z dzieckiem, preferujących spokój, ale także dla osób, które lubią aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Mazury to nie tylko Zielone Płuca Polski, pełne przepięknych lasów i jezior. To także znane historyczne miejsca, jak Zamek w Malborku czy Wilczy Szaniec.

Co warto zobaczyć?

Całe Pojezierze Ełckie to zapierające dech w piersi widoki, miejsca, które nie dadzą o sobie zapomnieć. Uznawane jest ono za niespotykany wręcz turystyczny region, jedyny taki w Europie. Znajdziecie tutaj malowniczo położone jeziora, lasy, pagórki i doliny. Największymi jeziorami są: Jezioro Rajgrodzkie, Selmęt Wielki i Laśmiady. Nie możecie zapomnieć także o przepięknej Puszczy Boreckiej, którą dzielą wspomniane już jeziora, co tworzy niesamowity widok.

Jeśli lubicie zwiedzać, koniecznie obejrzyjcie najważniejszy punkt Mazur, jakim bez wątpienia jest Wilczy Szaniec (dawna kryjówka Hitlera), Święta Lipka, Ełcka Kolej Wąskotorowa, a także Klasztor Kamedułów w Wilgach. Jeśli zboczycie troszkę z kursu, koniecznie zobaczcie Zamek w Malborku, jedyny tak wspaniale zachowany zamek krzyżacki.

Wakacje to odpoczynek, Mazury zaś to obowiązkowy kierunek do obrania w tym celu. Raj dla wędkarzy, spacerowiczów, żeglarzy, poszukiwaczy przygód i miłośników historii.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wakacje w Polsce, Mazury

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie