Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Niestety dane publikowane przez policję nie są zbyt optymistyczne. Co roku w Polsce ginie kilkanaście tysięcy osób. Spora część z nich to dzieci i młodzież. Ten problem wcale nie jest tak odległy, jak się wielu osobom wydaje. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się zegarki z GPS.

Czym jest zegarek z GPS?

To niewielkie urządzenie pozwalające rodzicom na szybkie zlokalizowanie miejsca pobytu swojego dziecka. Taki gadżet noszony jest na ręce. Co ciekawe, przy jego pomocy można też zdefiniować tzw. bezpieczne obszary, gdzie dana osoba może się swobodnie poruszać. Kiedy tylko dziecko wyjdzie poza oznaczony teren, rodzic zostaje o tym fakcie natychmiast poinformowany. Wszystkie dane są przesyłane w formie wygodnej wiadomości SMS.

Czy warto zainwestować w ten gadżet?

Okazuje się, że zegarki z GPS są o wiele bardziej funkcjonalne niż się to wydaje. Zdecydowana większość z nich posiada przycisk SOS, od razu informujący o tym, że dana osoba znajduje się w niebezpieczeństwie. Niektóre modele mają też wbudowaną funkcję dzwonienia. Dziecko nie musi znać numeru telefonu na pamięć, wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk by dodzwonić się np. do rodziców. Przy tym nie ma możliwości dzwonienia pod inne numery, a więc rodzice nie muszą się też martwić o wysokie rachunki telefoniczne. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba rodziców decyduje się na wyposażenie swoich pociech w lokalizatory GPS instalowane np. w funkcjonalnych zegarkach. Dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich dziecku nic nie grozi.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie