Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Niestety dane publikowane przez policję nie są zbyt optymistyczne. Co roku w Polsce ginie kilkanaście tysięcy osób. Spora część z nich to dzieci i młodzież. Ten problem wcale nie jest tak odległy, jak się wielu osobom wydaje. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się zegarki z GPS.

Czym jest zegarek z GPS?

To niewielkie urządzenie pozwalające rodzicom na szybkie zlokalizowanie miejsca pobytu swojego dziecka. Taki gadżet noszony jest na ręce. Co ciekawe, przy jego pomocy można też zdefiniować tzw. bezpieczne obszary, gdzie dana osoba może się swobodnie poruszać. Kiedy tylko dziecko wyjdzie poza oznaczony teren, rodzic zostaje o tym fakcie natychmiast poinformowany. Wszystkie dane są przesyłane w formie wygodnej wiadomości SMS.

Czy warto zainwestować w ten gadżet?

Okazuje się, że zegarki z GPS są o wiele bardziej funkcjonalne niż się to wydaje. Zdecydowana większość z nich posiada przycisk SOS, od razu informujący o tym, że dana osoba znajduje się w niebezpieczeństwie. Niektóre modele mają też wbudowaną funkcję dzwonienia. Dziecko nie musi znać numeru telefonu na pamięć, wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk by dodzwonić się np. do rodziców. Przy tym nie ma możliwości dzwonienia pod inne numery, a więc rodzice nie muszą się też martwić o wysokie rachunki telefoniczne. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba rodziców decyduje się na wyposażenie swoich pociech w lokalizatory GPS instalowane np. w funkcjonalnych zegarkach. Dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich dziecku nic nie grozi.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie