Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Wyjeżdżasz pod namiot? Nie zapomnij o tych akcesoriach

Wyjeżdżasz pod namiot? Nie zapomnij o tych akcesoriach

Spędzanie czasu na łonie natury to wspaniały pomysł zarówno dla par, grup przyjaciół czy rodzin z dziećmi. Obcowanie z naturą może fantastycznie wpływać na nasze samopoczucie, pozwala naładować baterie oraz zapewnia błogi odpoczynek od hałaśliwego miasta.

Niezbędnik biwakowicza, czyli o czym nie wolno zapomnieć wyjeżdżając pod namiot?

Oprócz samego namiotu należy wyposażyć się w całkiem spory arsenał dodatkowych akcesoriów, które nie tylko zapewnią wygodę, ale również pomogą w przygotowaniu posiłków. Przede wszystkim nie należy zapominać o karimacie lub dmuchanym materacu, które zapewnią wygodę podczas snu. Ponadto w okresie wiosennym lub wczesno-letnim noce bywają chłodne, a materace i śpiwory sprawią, że nie zmarzniemy.

Dodatkowe akcesoria kempingowe

Oprócz rzeczy, które uprzyjemnią nam sen, bardzo istotnym elementem jest dobór odpowiednich akcesoriów, które umożliwią gotowanie. Doskonale spisze się tutaj kuchenka turystyczna lub turystyczny grill. Ponadto bardzo istotne będą również wszelkiego rodzaju naczynia i garnki kempingowe, menażki, sztućce, kubki oraz otwieracz do konserw. Tak smaczny i własnoręcznie przygotowany posiłek trzeba na czymś zjeść, a więc warto również zaopatrzyć się w składane krzesełka turystyczne oraz składany stolik. Ponadto istotne jest również zabranie dodatkowych akcesoriów, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Może to być piłka nożna, rakietki do badmintona, piłka do siatkówki lub gry planszowe w razie brzydkiej i deszczowej pogody.

Kategorie: Poradnik
Tagi: namiot, biwak, camping, wyjazd

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie