Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.06
2017
1209

Czy używane komputery są dobre?

Czy używane komputery są dobre?

Każdy, kto zastanawia się nad kupnem komputera zwykle bierze pod uwagę dwie opcje: zakup nowego lub używanego sprzętu. Wybór zależy tu głównie od zasobów finansowych i od tego, czy uda się znaleźć sprzęt w dobrym stanie. Używane komputery zwykle sprzedają osoby, które zainwestowały w sprzęt lepszej jakości. Bardzo często są to osoby, które potrzebują pieniędzy, więc sprzedają posiadane rzeczy. Takie zakupy w wielu sytuacjach mogą być opłacalne.

To, że sprzęt był używany, wcale nie musi znaczyć, że nam się nie sprawdzi. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Kiedy nie są zbyt wygórowane używane laptopy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Trzeba tylko skorzystać z pomocy osoby, która się zna na takich rzeczach, żeby nie okazało się, że zdecydowaliśmy się na używany sprzęt i zapłacimy za niego jak za nowy.

Takie konsultacje powinny też mieć miejsce, kiedy chcemy kupić używane smartfony. Chyba, że znamy się na takich sprzętach, więc wystarczy nasze własne rozeznanie. Wiele osób kupuje używane telefony, bo się to opłaca. Takie sprzęty często sprzedaje się na części lub w sytuacji, kiedy ma się w posiadaniu nowy telefon. Takie używane telefony mogą być w bardzo dobrym stanie. A ich cena może być dużo bardziej atrakcyjna niż ta, którą oferują sklepy ze sprzętem elektronicznym czy komisy lub salony operatorów.

Używany sprzęt elektroniczny sprzedawany jest przez osoby prywatne na wielu portalach sprzedażowych. Używane urządzenia można też kupić w komisach i lombardach

Kategorie: Porównania
Tagi: laptop, smartfon, telefon

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie