Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.06
2017
1209

Pijesz herbatę? Wybierz tę najzdrowszą!

Pijesz herbatę? Wybierz tę najzdrowszą!

Przeciętnie wypijamy kilka szklanek herbaty dziennie. Jeśli jest to aromatyzowana czarna herbata o wątpliwej jakości suszu - korzyści zdrowotne z jej picia są znikome. Nie brakuje jednaj zdrowych propozycji na popołudnie przy herbacie. Jakie są najzdrowsze herbaty?

Owoce i zioła, czyli to, co najlepsze w naturze

Jeśli herbata owocowa kojarzy Ci się z aromatyzowaną herbatą czarną lub granulowaną herbatą rozpuszczalną - nie tędy droga. Takie produkty nie wykazują żadnych właściwości prozdrowotnych, w przeciwieństwie do naturalnych herbatek owocowych i ziołowych. Naturalnych - czyli jakich? Takich, w składzie których znajdują się wyłącznie suszone owoce i zioła, bez aromatów i barwników syntetycznych. Taka zdrowa herbata stanowi nieocenione źródło witamin i antyoksydantów, działając prozdrowotnie i upiększająco.

Zielona, niebieska, biała czy... czerwona?

Na sklepowych półkach nie brakuje bardzo zdrowych herbat z odległych zakątków świata. O ich właściwościach prozdrowotnych decyduje jak najmniej przetworzona forma listków, które zachowują moc składników odżywczych. Herbata zielona, niebieska Oolyong, biała czy czerwona Rooiboos dostarczają zatem mnóstwa minerałów i witamin oraz antyutleniaczy. Wspomagają odchudzanie, oczyszczają organizm, usprawniają trawienie, wzmacniają skórę i włosy, chronią przed nowotworami - nie brakuje powodów, aby sięgnąć po zdrową herbatę. A jeśli obawiasz się ich specyficznego smaku wzbogać napar dodatkiem cytryny, miodu czy skórki z pomarańczy. Smacznego!

Kategorie: Porównania
Tagi: herbata, herbata zielona, herbata czerwona

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie