Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.06
2017
1209

Pijesz herbatę? Wybierz tę najzdrowszą!

Pijesz herbatę? Wybierz tę najzdrowszą!

Przeciętnie wypijamy kilka szklanek herbaty dziennie. Jeśli jest to aromatyzowana czarna herbata o wątpliwej jakości suszu - korzyści zdrowotne z jej picia są znikome. Nie brakuje jednaj zdrowych propozycji na popołudnie przy herbacie. Jakie są najzdrowsze herbaty?

Owoce i zioła, czyli to, co najlepsze w naturze

Jeśli herbata owocowa kojarzy Ci się z aromatyzowaną herbatą czarną lub granulowaną herbatą rozpuszczalną - nie tędy droga. Takie produkty nie wykazują żadnych właściwości prozdrowotnych, w przeciwieństwie do naturalnych herbatek owocowych i ziołowych. Naturalnych - czyli jakich? Takich, w składzie których znajdują się wyłącznie suszone owoce i zioła, bez aromatów i barwników syntetycznych. Taka zdrowa herbata stanowi nieocenione źródło witamin i antyoksydantów, działając prozdrowotnie i upiększająco.

Zielona, niebieska, biała czy... czerwona?

Na sklepowych półkach nie brakuje bardzo zdrowych herbat z odległych zakątków świata. O ich właściwościach prozdrowotnych decyduje jak najmniej przetworzona forma listków, które zachowują moc składników odżywczych. Herbata zielona, niebieska Oolyong, biała czy czerwona Rooiboos dostarczają zatem mnóstwa minerałów i witamin oraz antyutleniaczy. Wspomagają odchudzanie, oczyszczają organizm, usprawniają trawienie, wzmacniają skórę i włosy, chronią przed nowotworami - nie brakuje powodów, aby sięgnąć po zdrową herbatę. A jeśli obawiasz się ich specyficznego smaku wzbogać napar dodatkiem cytryny, miodu czy skórki z pomarańczy. Smacznego!

Kategorie: Porównania
Tagi: herbata, herbata zielona, herbata czerwona

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie