Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.06
2017
1209

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny to zaawansowany typ robota kuchennego, który umożliwia wykonywanie najróżniejszych czynności i to bez konieczności kupowania licznych sprzętów. Charakteryzuje się on nadzwyczajnym sposobem mieszania produktów, dzięki któremu możliwe staje się włożenie dowolnych produktów, bez potrzeby nadzorowania go czy mieszania. Urządzenie to łączy w sobie zalety innych sprzętów kuchennych typu mikser, blender, wyciskarka do owoców, maszynka do mielenia czy młynek. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania robota planetarnego?

Godny polecenia robot planetarny, czyli jaki?

Obecnie możemy liczyć na zakup robota planetarnego w bardzo przystępnej cenie, chociaż droższe modele są zazwyczaj wyposażone w większą ilość dodatkowych funkcji. Roboty do pięciuset złotych są sterowane elektroniczne, ale mają ograniczoną ilość prędkości, pojemność misy i moc. Zwykle dostępne są urządzenia o mocy 700 W, z czterolitrową misą i czterema trybami prędkości.

Dodatkowo jest też przycisk turbo, który zwiększa chwilowo obroty robota oraz tryb pulsacyjny do rozdrabniania czy kraszenia twardych produktów. Podczas kupowania tego typu urządzeń należy kierować się przede wszystkim ich jakością oraz trwałością. Godne polecenia są te ze stali nierdzewnej i z długą gwarancją.

W droższych modelach zaś możemy liczyć na dodatkowe funkcje typu jednoczesne rozdrabnianie i podgrzewanie produktu. Są też dodatkowe akcesoria w postaci sokowirówki czy przystawka do robienia domowego makaronu. Droższy sprzęt jest wyposażony w silnik o większej mocy, co ułatwia i przyśpiesza przyrządzanie posiłków. Ponadto do dyspozycji mamy większą misę, a czasem nawet dwie.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie