Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.06
2017
1209

Wybierasz się na piknik? Nie zapomnij o akcesoriach!

Wybierasz się na piknik? Nie zapomnij o akcesoriach!

W trakcie pikniku zawsze należy mieć przy sobie pewne niezbędne rzeczy, które stanowią obowiązkowe wyposażenie. By cieszyć się słońcem, spokojem oraz zewsząd otaczającym pięknem natury, warto przygotować odpowiedni ekwipunek, by później nie zaprzątać sobie tym głowy.

Oprócz koca, jedzenia oraz picia szczególnie dobrze jest zaopatrzyć się w pojemny, duży kosz piknikowy, w którym zmieszczą się wszystkie smakołyki. Odpowiednio zaprojektowany pozwoli na przeniesienie sporej ilości jedzenia, które nie ulegnie uszkodzeniu przez jego zgniecenie, a także zapewni odpowiednią temperaturę przysmaków dzięki dołączonej pokrywie. Bardzo ważnym elementem są również papierowe talerzyki, sztućce, miski oraz kubeczki plastikowe. Przede wszystkim są one lekkie oraz nie trzeba ich później zmywać. W sklepach można nabyć te elementy z ciekawym wzornictwem, które wpisuje się w przyrodniczy klimat i atmosferę.

Papierowe serwetki to nieodłączna część każdego pikniku. Również parasolki do napojów oraz kolorowe słomki, a także także otwieracz do puszek, czy chociażby nawilżane chusteczki do rąk stanowią podstawę udanego wypoczynku w plenerze. Przyda się ponadto ostry nóż w razie konieczności.

Nigdy nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą torby na śmieci. Dbałość o środowisko naturalne to priorytet i bardzo dobry nawyk, który należy propagować pośród młodszego pokolenia. Warto także pomyśleć o zabawkach dla dzieci, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz o lekturze dla samego siebie, by w cieniu drzew napawać się zielenią.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wczasy, piknik

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie