Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.06
2017
1209

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Wypoczynek w górach to coś o czym marzy większość z nas. Jest to okazja do pobycia z dala od zgiełku miasta i rozkoszowania się otaczającą nas przyrodą. Niestety zainteresowanie pobytem w górach w przeciągu ostatnich lat bardzo wzrosła, dlatego też główne ośrodki u podnóża Tatr czy Karkonoszy są pełne tłumów, co nie pozwala nam należycie wypocząć na łonie natury. Jakie więc polskie góry są jeszcze godne polecenia?

Wycieczka w góry – gzie wyjechać, aby odpocząć?

Wysowa-Zdrój

W dolinie Ropy w Beskidach znajduje się uzdrowisko Wysowa-Zdrój, która słynie z leczniczych wód mineralnych. Są także bezpłatne ujęcia w parku zdrojowym. Nie brakuje w okolicach szklaków spacerowych. Z całą pewnością warto odwiedzić górę Jawor, wniesienie Wysowej i Dolinę Łopacińskiego.

Ochotnica

U podnóży Gorców znajduje się Ochotnica Dolna i Ochotnica Górna, gdzie można liczyć na wiele szklaków turystycznych i rozbudowaną bazę noclegową. Jest tutaj także Gorczański Park Narodowy, z najwyższym szczytem - Jaworzyna Kamienicka. Co więcej, mamy możliwość podziwiania Tatr podczas wędrówek po najwyższych partiach.

Małe Ciche

Jeśli chodzi o polskie góry, to świetnym miejscem jest Podhale, a mianowicie leżance w dolinie Filipczańskiego Potoku Małe Ciche, skąd można podziwiać piękny widok na Tatry. Jest to jedna z najatrakcyjniej położonych miejscowości w naszym kraju.

Brenna

Jeśli marzy nam się wypoczynek w górach, to można śmiało udać się do Brenny, czyli miejscowości Beskidzie Śląskim. Czekają tutaj na nas malownicze krajobrazy, rozbudowana baza noclegowa, liczne szlaki turystyczne, wpływy kajakowe czy letnie kino.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wczasy, wyjazd w góry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie