Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.06
2017
1209

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Wypoczynek w górach to coś o czym marzy większość z nas. Jest to okazja do pobycia z dala od zgiełku miasta i rozkoszowania się otaczającą nas przyrodą. Niestety zainteresowanie pobytem w górach w przeciągu ostatnich lat bardzo wzrosła, dlatego też główne ośrodki u podnóża Tatr czy Karkonoszy są pełne tłumów, co nie pozwala nam należycie wypocząć na łonie natury. Jakie więc polskie góry są jeszcze godne polecenia?

Wycieczka w góry – gzie wyjechać, aby odpocząć?

Wysowa-Zdrój

W dolinie Ropy w Beskidach znajduje się uzdrowisko Wysowa-Zdrój, która słynie z leczniczych wód mineralnych. Są także bezpłatne ujęcia w parku zdrojowym. Nie brakuje w okolicach szklaków spacerowych. Z całą pewnością warto odwiedzić górę Jawor, wniesienie Wysowej i Dolinę Łopacińskiego.

Ochotnica

U podnóży Gorców znajduje się Ochotnica Dolna i Ochotnica Górna, gdzie można liczyć na wiele szklaków turystycznych i rozbudowaną bazę noclegową. Jest tutaj także Gorczański Park Narodowy, z najwyższym szczytem - Jaworzyna Kamienicka. Co więcej, mamy możliwość podziwiania Tatr podczas wędrówek po najwyższych partiach.

Małe Ciche

Jeśli chodzi o polskie góry, to świetnym miejscem jest Podhale, a mianowicie leżance w dolinie Filipczańskiego Potoku Małe Ciche, skąd można podziwiać piękny widok na Tatry. Jest to jedna z najatrakcyjniej położonych miejscowości w naszym kraju.

Brenna

Jeśli marzy nam się wypoczynek w górach, to można śmiało udać się do Brenny, czyli miejscowości Beskidzie Śląskim. Czekają tutaj na nas malownicze krajobrazy, rozbudowana baza noclegowa, liczne szlaki turystyczne, wpływy kajakowe czy letnie kino.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wczasy, wyjazd w góry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie