Blog - Najnowsze informacje o promocjach19.06
2017
1209

Tanie pranie - jaką pralkę wybrać?

Tanie pranie - jaką pralkę wybrać?

Żyjemy w czasach, w których wszystko jest drogie. Pranie, sprzątanie, gotowanie. Tak, nasze codzienne obowiązki też kosztują. Nie ma nic za darmo. Jednak zawsze można coś zrobić, żeby było tanio i przyjemnie. Choćby w kwestii prania.

Co należy zrobić? Trzeba, przede wszystkim, kupić dobrą pralkę. Jeśli ona będzie dobra, pranie stanie się tanie i przyjemne. Jest z czego wybierać. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Przy dokonywaniu takiego zakupu pod uwagę należy wziąć: klasę energetyczną, regulację temperatury prania, prędkość wirowania, rodzaje programów. Pralki marki Bosch są jednymi z najlepszych. Ich modele VarioPerfect pozwalają oszczędzać energię i chronić środowisko. Mogę też mieć automatykę i-DOS wykorzystującą inteligentne czujniki, dobierając do każdego prania optymalną ilość detergentu. W ten sposób można oszczędzić.

Dobre będą również pralki energooszczędne. Takie, które pozwalają na pranie w niskich temperaturach, mają programy ekologiczne, jak te wspomniane przy modelach od Boscha. Dobrze jeśli pralka zezwala na szybkie wykonanie swojej pracy. Wtedy minimalizujemy zużycie prądu. Dla przykładu na takie oszczędności zezwalają: Samsung WF70F5E0W2W, Hotpoint-Ariston AQS73D 29 EU/B, czy też Beko WMB 61242 PL PTM. Warto rozejrzeć się za tymi modelami. Kosztują od 1099 zł do 1429 zł. Mają wszystko to, co usprawnia i ułatwia pranie. Dzięki nim ten obowiązek staje się przyjemny.

Proste rozwiązania, jak widać, się sprawdzają. Podsumowując przy dokonywaniu takiego zakupu pod uwagę należy wziąć: klasę energetyczną, regulację temperatury prania, prędkość wirowania, rodzaje programów.

Kategorie: Porównania
Tagi: pranie, pralka, ekologiczna pralka

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Ranking głośników Bluetooth
Porównania
23.08
2017
1209

Ranking głośników Bluetooth

Jedyny dźwięk jaki dociera do Twojego namiotu podczas biwaku to bzyczenie komara? Towarzystwo przy grillu na działce rozgląda się i scrolluje Facebooka zamiast dobrze się bawić? Spędzaj czas przyjemniej słuchając ulubionej muzyki! Dzięki głośnikom wykorzystującym technologię Bluetooth możliwe jest jej bezprzewodowe odtwarzanie z innych urządzeń elektronicznych. Nigdy więcej kabli! Oto trzy najlepiej oceniane głośniki Bluetooth dostępne na polskim rynku.

Czytaj więcej »
Lodówka z systemem No Frost - wady i zalety
Porównania
23.08
2017
1209

Lodówka z systemem No Frost - wady i zalety

No Frost jest to system, który niweluje gromadzenie się szronu w chłodziarko-zamrażarkach, usuwając w ten sposób konieczność cyklicznego jej rozmrażania. W zależności od producenta i modelu, system ten możemy podzielić na lodówki No Frost, czyli takie w których system ogranicza się tylko do zamrażarki, Full No Frost – czyli lodówki gdzie system obecny jest zarówno w zamrażarce jak i w chłodziarce, oraz Low Frost - lodówka, która nie musi być często rozmrażana.

Czytaj więcej »
Jak wybrać telewizor do małego mieszkania?
Poradnik
23.08
2017
1209

Jak wybrać telewizor do małego mieszkania?

Telewizor jest sprzętem, bez którego nie wyobrażamy sobie żadnego domu czy mieszkania. Jego zastosowanie jest różnorakie. Jedni oglądają tylko wiadomości, drudzy cały wolny czas spędzają przed telewizorem a jeszcze inni podłączają pod niego konsolę i przesiadują do późnych godzin nocnych przechodząc kolejne poziomy w ulubionej grze.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie