Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.06
2017
1209

Aktywny weekend w mieście

Aktywny weekend w mieście

Masz już dość siedzenia w domu? Nie wiesz co ze sobą zrobić? Znudził Cię widok czterech ścian? Nie martw się są na to sposoby. Wcale nie musisz nigdzie wyjeżdżać, żeby spędzić wspaniały wiosenny weekend. W mieście może być równie ciekawie jak nad rzeką, czy na plaży. Oto 5 pomysłów na udany wypoczynek.

Kawa ze znajomymi? Brzmi banalnie? A co jeśli dodasz do tego wizytę w muzeum, albo w teatrze? W weekend nie musisz się nigdzie śpieszyć. Dzięki temu docenisz piękno prostych miejsc. Stara kawiarnia w przedwojennym stylu okaże się magicznym miejscem, gdzie nie tylko napijesz się kawy, ale też powspominasz z przyjaciółmi dawne czasy. Porób zdjęcia. Weź aparat czy nawet telefon i uwiecznij to, co najbardziej Ci się podoba. W tygodniu nie ma na to czasu. Weekend to idealny moment na takie rozrywki. Poza tym wiosną wszystko ładniej wygląda. Nie zmarnuj tej szansy!

Przejażdżka na rowerze jest kolejnym pomysłem na super weekend w mieście. Potrzebujesz roweru i dobrego humoru. Możesz też oczywiście zabrać rodzinę i znajomych. W grupie zawsze raźniej. W większości miast są jakieś punkty widokowe. Są one dobrą opcja dla tych, którzy doceniają otaczające nas piękno, ale nie tylko. Dla każdego coś miłego, jak to mówią.

 Wiosna to czas festiwali muzycznych. Skorzystaj z tego póki jest ciepło. Zabawa w plenerze to niezapomniane przeżycie. Zbierz swoją paczkę i ruszaj na podbój najlepszych festiwali w mieście. Tańcz w rytm swoich ulubionych kawałków i baw się aż do rana. Na największą uwagę zasługuje jednak przejażdżka na rowerze.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie