Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.06
2017
1209

Aktywny weekend w mieście

Aktywny weekend w mieście

Masz już dość siedzenia w domu? Nie wiesz co ze sobą zrobić? Znudził Cię widok czterech ścian? Nie martw się są na to sposoby. Wcale nie musisz nigdzie wyjeżdżać, żeby spędzić wspaniały wiosenny weekend. W mieście może być równie ciekawie jak nad rzeką, czy na plaży. Oto 5 pomysłów na udany wypoczynek.

Kawa ze znajomymi? Brzmi banalnie? A co jeśli dodasz do tego wizytę w muzeum, albo w teatrze? W weekend nie musisz się nigdzie śpieszyć. Dzięki temu docenisz piękno prostych miejsc. Stara kawiarnia w przedwojennym stylu okaże się magicznym miejscem, gdzie nie tylko napijesz się kawy, ale też powspominasz z przyjaciółmi dawne czasy. Porób zdjęcia. Weź aparat czy nawet telefon i uwiecznij to, co najbardziej Ci się podoba. W tygodniu nie ma na to czasu. Weekend to idealny moment na takie rozrywki. Poza tym wiosną wszystko ładniej wygląda. Nie zmarnuj tej szansy!

Przejażdżka na rowerze jest kolejnym pomysłem na super weekend w mieście. Potrzebujesz roweru i dobrego humoru. Możesz też oczywiście zabrać rodzinę i znajomych. W grupie zawsze raźniej. W większości miast są jakieś punkty widokowe. Są one dobrą opcja dla tych, którzy doceniają otaczające nas piękno, ale nie tylko. Dla każdego coś miłego, jak to mówią.

 Wiosna to czas festiwali muzycznych. Skorzystaj z tego póki jest ciepło. Zabawa w plenerze to niezapomniane przeżycie. Zbierz swoją paczkę i ruszaj na podbój najlepszych festiwali w mieście. Tańcz w rytm swoich ulubionych kawałków i baw się aż do rana. Na największą uwagę zasługuje jednak przejażdżka na rowerze.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie