Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Najlepsze sukienki na lato

Najlepsze sukienki na lato

Masz odwieczny problem z dopasowaniem letniej sukienki do swojego typu figury? Nie tylko Ty. Okazuje się, że wiele kobiet ma taki problem. Ten poradnik powstał, by rozwiązać ten kłopot. Dowiesz się jaka sukienka jest dla Ciebie idealna na lato.

Dla prostokąta, tzw. papryki, najlepsze będą sukienki podkreślające talię i ukrywające ramiona. Zalecane są długie rękawy i wąskie, i rozszerzane. Dopasowane modele nie są wskazane dla tej sylwetki. 

Kolejna figura, czyli jabłko wymaga sukienki o prostym kroju, który wysmukli sylwetkę i zaznaczy wcięcie w tali. Nie zalecane są kiecki z akcentem na biust. W nich sylwetka może wydawać się przytłoczona, a co gorsza przeciążona. Oprócz tego, dobrze jest dodać do stylizacji pasek w celu wyraźnego zaznaczenia talii. 

Dla gruszek dobre będą rozkloszowane sukienki. Takie, które pozwolą wyszczuplić biodra oraz uda, a także wydłużyć sylwetkę. 

Klepsydra z kolei ma większą swobodę w doborze ubrań. W tym wypadku biodra są w idealnej proporcji do szerokości ramion. Sylwetka ta określana jest jako kobieca. Sukienka dla tej figury powinna podkreślać pełne biodra, biust oraz eksponować wcięcie w talii. W tym wypadku należy unikać bezkształtnych form.

Pamiętajmy, że wszystkie wady i niedoskonałości da się za pomocą ubioru przekształcić w zalety. Odpowiednia sukienka zatuszuje to, co trzeba i uwydatni tylko to, co najpiękniejsze. Tak działa moda i należy z tego korzystać. Lato to czas na odpowiednie poznanie swojej sylwetki. 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie