Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Najlepsze sukienki na lato

Najlepsze sukienki na lato

Masz odwieczny problem z dopasowaniem letniej sukienki do swojego typu figury? Nie tylko Ty. Okazuje się, że wiele kobiet ma taki problem. Ten poradnik powstał, by rozwiązać ten kłopot. Dowiesz się jaka sukienka jest dla Ciebie idealna na lato.

Dla prostokąta, tzw. papryki, najlepsze będą sukienki podkreślające talię i ukrywające ramiona. Zalecane są długie rękawy i wąskie, i rozszerzane. Dopasowane modele nie są wskazane dla tej sylwetki. 

Kolejna figura, czyli jabłko wymaga sukienki o prostym kroju, który wysmukli sylwetkę i zaznaczy wcięcie w tali. Nie zalecane są kiecki z akcentem na biust. W nich sylwetka może wydawać się przytłoczona, a co gorsza przeciążona. Oprócz tego, dobrze jest dodać do stylizacji pasek w celu wyraźnego zaznaczenia talii. 

Dla gruszek dobre będą rozkloszowane sukienki. Takie, które pozwolą wyszczuplić biodra oraz uda, a także wydłużyć sylwetkę. 

Klepsydra z kolei ma większą swobodę w doborze ubrań. W tym wypadku biodra są w idealnej proporcji do szerokości ramion. Sylwetka ta określana jest jako kobieca. Sukienka dla tej figury powinna podkreślać pełne biodra, biust oraz eksponować wcięcie w talii. W tym wypadku należy unikać bezkształtnych form.

Pamiętajmy, że wszystkie wady i niedoskonałości da się za pomocą ubioru przekształcić w zalety. Odpowiednia sukienka zatuszuje to, co trzeba i uwydatni tylko to, co najpiękniejsze. Tak działa moda i należy z tego korzystać. Lato to czas na odpowiednie poznanie swojej sylwetki. 

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie