Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.06
2017
1209

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Jeśli mamy wolne środki, które zamierzamy przeznaczyć na wycieczki zagraniczne, to warto odwiedzić biuro podróży i zabukować sobie lot do Chorwacji. Jest to idealny kraj na wakacje. Do wyboru mamy zarówno piaszczyste, jak i kamieniste plaże. Oprócz plażowania do dyspozycji są także inne możliwości, jak chociażby aktywne spędzanie czasu i uprawianie sportów wodnych. Z całą pewnością w Chorwacji nie brakuje atrakcji. Dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe państwo?

Wakacje w Chorwacji - czy warto?

Jeśli jeszcze nie wybraliśmy miejsca docelowego swojej tegorocznej podróży, to warto zapoznać się z ofertą Chorwacji, czyli pięknego kraju na południu Europy z dostępem do Morza Adriatyckiego. Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników leniwego wypoczynku, jak również dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Można tutaj nurkować, jeździć rowerem, podziwiać przyrodę, kąpać się w przezroczystych jeziorach czy też przyglądać się zabytkom.

W stolicy znajduje się ogród botaniczny, starówka i można też liczyć na bogate życie nocne. Wizytówką Chorwacji jest Dubrownik, czyli miasto otoczone murami obronnymi, kryjące pałac Sponza i Pałac Rektorów, dzwonnicę miejską, Katedrę Wniebowzięcia NMP czy też Kościół świętego Błażeja.

Słynny Split obfituje w świetne restauracje i jest to największe miasto w Dalmacji, gdzie znajduje się Pałac Dioklecjana. Warto odwiedzić także Stary Grad, Hvar, Zadar, Wodospady na rzece Krka, Kornaty, Trogir czy też Jeziora Plitvickie.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie