Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.06
2017
1209

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Jeśli mamy wolne środki, które zamierzamy przeznaczyć na wycieczki zagraniczne, to warto odwiedzić biuro podróży i zabukować sobie lot do Chorwacji. Jest to idealny kraj na wakacje. Do wyboru mamy zarówno piaszczyste, jak i kamieniste plaże. Oprócz plażowania do dyspozycji są także inne możliwości, jak chociażby aktywne spędzanie czasu i uprawianie sportów wodnych. Z całą pewnością w Chorwacji nie brakuje atrakcji. Dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe państwo?

Wakacje w Chorwacji - czy warto?

Jeśli jeszcze nie wybraliśmy miejsca docelowego swojej tegorocznej podróży, to warto zapoznać się z ofertą Chorwacji, czyli pięknego kraju na południu Europy z dostępem do Morza Adriatyckiego. Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników leniwego wypoczynku, jak również dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Można tutaj nurkować, jeździć rowerem, podziwiać przyrodę, kąpać się w przezroczystych jeziorach czy też przyglądać się zabytkom.

W stolicy znajduje się ogród botaniczny, starówka i można też liczyć na bogate życie nocne. Wizytówką Chorwacji jest Dubrownik, czyli miasto otoczone murami obronnymi, kryjące pałac Sponza i Pałac Rektorów, dzwonnicę miejską, Katedrę Wniebowzięcia NMP czy też Kościół świętego Błażeja.

Słynny Split obfituje w świetne restauracje i jest to największe miasto w Dalmacji, gdzie znajduje się Pałac Dioklecjana. Warto odwiedzić także Stary Grad, Hvar, Zadar, Wodospady na rzece Krka, Kornaty, Trogir czy też Jeziora Plitvickie.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie