Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.06
2017
1209

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Jeśli mamy wolne środki, które zamierzamy przeznaczyć na wycieczki zagraniczne, to warto odwiedzić biuro podróży i zabukować sobie lot do Chorwacji. Jest to idealny kraj na wakacje. Do wyboru mamy zarówno piaszczyste, jak i kamieniste plaże. Oprócz plażowania do dyspozycji są także inne możliwości, jak chociażby aktywne spędzanie czasu i uprawianie sportów wodnych. Z całą pewnością w Chorwacji nie brakuje atrakcji. Dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe państwo?

Wakacje w Chorwacji - czy warto?

Jeśli jeszcze nie wybraliśmy miejsca docelowego swojej tegorocznej podróży, to warto zapoznać się z ofertą Chorwacji, czyli pięknego kraju na południu Europy z dostępem do Morza Adriatyckiego. Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników leniwego wypoczynku, jak również dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Można tutaj nurkować, jeździć rowerem, podziwiać przyrodę, kąpać się w przezroczystych jeziorach czy też przyglądać się zabytkom.

W stolicy znajduje się ogród botaniczny, starówka i można też liczyć na bogate życie nocne. Wizytówką Chorwacji jest Dubrownik, czyli miasto otoczone murami obronnymi, kryjące pałac Sponza i Pałac Rektorów, dzwonnicę miejską, Katedrę Wniebowzięcia NMP czy też Kościół świętego Błażeja.

Słynny Split obfituje w świetne restauracje i jest to największe miasto w Dalmacji, gdzie znajduje się Pałac Dioklecjana. Warto odwiedzić także Stary Grad, Hvar, Zadar, Wodospady na rzece Krka, Kornaty, Trogir czy też Jeziora Plitvickie.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie