Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.06
2017
1209

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Okazuje się, że nie trzeba wydawać fortuny na zabawki dla dzieci na plażę. Oczywiście ich zabranie jest koniecznością, jeśli nie chcemy zanudzić swojej pociechy, co skończy się szybkim powrotem do domu. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, aby sprawić dziecku radość i zagwarantować dobrą zabawę przez wiele godzin. Dobra i bezpieczna zabawa to podstawa każdej wyprawy nad morze czy jezioro. Jakie więc zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Wycieczka na plażę – jakie zabrać ze sobą zabawki dla dzieci?

Jako, że dzieci są bardzo pomysłowe i są w stanie wyobrazić sobie coś z niczego, to niewiele jest im potrzebne do szczęścia. Czymś jednak trzeba je zająć. Zabawki przeznaczone do zabawy w piasku są kolorowe i dostępne w najróżniejszych kształtach. Najczęściej wybieranymi zabawkami do piasku są wiaderka, grabki, łopatki i foremki w kształcie zwierząt czy samochodów oraz sitka i piętrowe lejki.

Do zabawy w namiocie plażowym sprawdzą się wywrotki i ciężarówki z przyczepkami. Z kolei zabawa w wodzie będzie ciekawsza, jeśli zainwestujemy w maskę do nurkowania, koła utrzymujące się pod wodą czy delfina do pływania. Podczas pobytu na plaży warto także mieć przy sobie grę serso, frisbee, piłkę plażową.

Dla małych dzieci i tych lubiących spokojną zabawę nieocenione są duże klocki rozłożone na macie plażowej. Dostępne na rynku namioty plażowe charakteryzują się brakiem spodu, a więc dziecko może bawić się w nim jak w piaskownicy i jednocześnie jest chronione przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, zabawki dla dzieci, wycieczki, dla dzieci

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie