Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Regularne badania sondażowe nakreślają nowy trend w dziedzinie polskiego handlu. Blisko polowa polskich internautów oświadcza, że przynajmniej raz kupiła coś przez Internet. Na popularność tej formy handlu wpływ mają także wszelkiego rodzaju bony i kody rabatowe wręczane klientom w ramach programów partnerskich. Badania wykazały, że tego typu bonusy zachęcają do robienia zakupów w Internecie.

Cienie i blaski zakupów w globalnej sieci

Wśród atutów, którymi charakteryzują się zakupy w Internecie, wymienia się przede wszystkim imponującą różnorodność towarów. Klienci cenią sobie także możliwość wcześniejszego zweryfikowania danego sprzedawcy dzięki portalom oferującym rozbudowany system wyczerpujących opinii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bardzo łatwo jest natknąć się na podobne opinie na temat interesujących nas produktów, co pozwala jeszcze bardziej ugruntować decyzję o nabyciu produktu lub uniknąć zbędnego zakupu. Badanie pokazuję jednak dobitnie, że nie bez znaczenia jest także wygoda, jaką zapewniają zakupy robione z domu i związana z tym oszczędność czasu.

Zakupy online jest taką dziedziną handlu, która podlega nieustannej ewolucji. Implikuje to pewne mankamenty zakupów w Internecie. Część sklepów nie nadąża za zmianami i nie przystosowuje swoich internetowych serwisów handlowych do wymagań urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, które są coraz popularniejsze. Dość mozolne z perspektywy klienta są systemy internetowych płatności.

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy online, zakupy, ezakupy

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie