Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Jak szukać tanich lotów?

Jak szukać tanich lotów?

Tanie linie lotnicze umożliwiły nas wyjazd do dowolnego zakątka na świecie i to praktycznie za niewielkie pieniądze. Otwiera to przed nami spore możliwości i sprawia wiele przyjemności. Bilety do nawet najdalszych miejsc są coraz tańsze, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Jak zatem trafić na dobrą okazję? Czy rzeczywiście możemy liczyć na tanie loty?

Tanie bilety lotnicze – gdzie warto ich szukać?

Jeśli zależy nam na wyjechaniu na wakacje do wymarzonego kraju za niewielkie pieniądze, to należy się uzbroić w cierpliwość i zacząć polować na okazję. Czasami trwa to miesiącami, jednakże warto poświęcić swój czas, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić na atrakcje.

Oferty first i last minute są na wyciągnięcie ręki każdego z nas, ale nie przyjdą do nas same. Nie ma więc co liczyć na to, że pójdziemy na lotnisko ze spakowaną walizką i na miejscu kupimy bilet last minute za bezcen.

Na szczęście są serwisy internetowe, które zawierają informacje na temat aktualnych okazji, czyli oferty last minute. Tanie loty można znaleźć na Itour.de na kilkadziesiąt godzin przed wylotem. Ciekawą opcją jest także Thomas Cook Flights, gdzie istnieje duża szansa na znalezienie promocji last minute na tydzień czy dwa przed podróżą.

Jeśli zależy nam na jak najtańszym bilecie, to można skorzystać z wyszukiwarek tanich lotów typu skyscanner.pl, tripsta.pl czy expedia.com. Jeśli już wyszukamy interesującą nas ofertę, najlepiej jest przejść na stronę przewoźnika i u niego kupić bezpośrednio bilet na wybrany lot. Jest to znacznie tańsze i bezpieczniejsze.

Kategorie: Poradnik
Tagi: tanie loty, bilety lotnicze, tanie latanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie