Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Jak szukać tanich lotów?

Jak szukać tanich lotów?

Tanie linie lotnicze umożliwiły nas wyjazd do dowolnego zakątka na świecie i to praktycznie za niewielkie pieniądze. Otwiera to przed nami spore możliwości i sprawia wiele przyjemności. Bilety do nawet najdalszych miejsc są coraz tańsze, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Jak zatem trafić na dobrą okazję? Czy rzeczywiście możemy liczyć na tanie loty?

Tanie bilety lotnicze – gdzie warto ich szukać?

Jeśli zależy nam na wyjechaniu na wakacje do wymarzonego kraju za niewielkie pieniądze, to należy się uzbroić w cierpliwość i zacząć polować na okazję. Czasami trwa to miesiącami, jednakże warto poświęcić swój czas, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić na atrakcje.

Oferty first i last minute są na wyciągnięcie ręki każdego z nas, ale nie przyjdą do nas same. Nie ma więc co liczyć na to, że pójdziemy na lotnisko ze spakowaną walizką i na miejscu kupimy bilet last minute za bezcen.

Na szczęście są serwisy internetowe, które zawierają informacje na temat aktualnych okazji, czyli oferty last minute. Tanie loty można znaleźć na Itour.de na kilkadziesiąt godzin przed wylotem. Ciekawą opcją jest także Thomas Cook Flights, gdzie istnieje duża szansa na znalezienie promocji last minute na tydzień czy dwa przed podróżą.

Jeśli zależy nam na jak najtańszym bilecie, to można skorzystać z wyszukiwarek tanich lotów typu skyscanner.pl, tripsta.pl czy expedia.com. Jeśli już wyszukamy interesującą nas ofertę, najlepiej jest przejść na stronę przewoźnika i u niego kupić bezpośrednio bilet na wybrany lot. Jest to znacznie tańsze i bezpieczniejsze.

Kategorie: Poradnik
Tagi: tanie loty, bilety lotnicze, tanie latanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie