Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.06
2017
1209

Chcesz kupić dobrą kuchenkę mikrofalową? Oto kilka wskazówek

Chcesz kupić dobrą kuchenkę mikrofalową? Oto kilka wskazówek

Kuchenka mikrofalowa, to jedno z tych urządzeń, które koniecznie musi znaleźć się w każdej profesjonalnej kuchni, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządną kuchenkę. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, na co zwracać szczególną uwagę, podczas wybierania idealnej kuchenki mikrofalowej.

Odpowiednia moc mikrofali

Porządna mikrofalówka ma nam zapewnić przede wszystkim bardzo szybkie podgrzewanie oraz rozmrażanie potraw. Rozglądając się za wysokiej jakości sprzętem, w pierwszej kolejności należy zwracać szczególną uwagę, właśnie na moc mikrofal. Jak łatwo się domyśleć, im większa moc, tym szybciej wzrastać będzie temperatura wewnątrz komory urządzenia. W dzisiejszych czasach standardem są mikrofalówki o mocy 1000 W i poniżej tej wielkości nie warto schodzić.

Pojemność

Bardzo ważnym parametrem w przypadków mikrofalówek, jest również ich pojemność. Na półkach sklepowych najczęściej można spotkać mikrofalówki o pojemności od 15 do nawet 40 litrów. Pamiętać należy o tym, że duża kuchenka mikrofalowa zajmować będzie sporo miejsca na kuchennym blacie, dlatego też warto dokładnie przemyśleć zakup.

Jeżeli lubimy gotować na parze, albo chcemy włożyć do mikrofalówki bardzo dużą porcję mięsa, to należy wybrać pojemność ok. 30 litrów. Większe kuchenki mikrofalowe stosowane są głównie w barach oraz restauracjach.

Łatwość czyszczenia

Porządna mikrofalówka, powinna być również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dlatego też warto zwracać uwagę nie tylko na design i cenę, ale również na to, czy będzie można ją szybko i tanio przywrócić do idealnego stanu.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie