Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.06
2017
1209

Chcesz kupić dobrą kuchenkę mikrofalową? Oto kilka wskazówek

Chcesz kupić dobrą kuchenkę mikrofalową? Oto kilka wskazówek

Kuchenka mikrofalowa, to jedno z tych urządzeń, które koniecznie musi znaleźć się w każdej profesjonalnej kuchni, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządną kuchenkę. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, na co zwracać szczególną uwagę, podczas wybierania idealnej kuchenki mikrofalowej.

Odpowiednia moc mikrofali

Porządna mikrofalówka ma nam zapewnić przede wszystkim bardzo szybkie podgrzewanie oraz rozmrażanie potraw. Rozglądając się za wysokiej jakości sprzętem, w pierwszej kolejności należy zwracać szczególną uwagę, właśnie na moc mikrofal. Jak łatwo się domyśleć, im większa moc, tym szybciej wzrastać będzie temperatura wewnątrz komory urządzenia. W dzisiejszych czasach standardem są mikrofalówki o mocy 1000 W i poniżej tej wielkości nie warto schodzić.

Pojemność

Bardzo ważnym parametrem w przypadków mikrofalówek, jest również ich pojemność. Na półkach sklepowych najczęściej można spotkać mikrofalówki o pojemności od 15 do nawet 40 litrów. Pamiętać należy o tym, że duża kuchenka mikrofalowa zajmować będzie sporo miejsca na kuchennym blacie, dlatego też warto dokładnie przemyśleć zakup.

Jeżeli lubimy gotować na parze, albo chcemy włożyć do mikrofalówki bardzo dużą porcję mięsa, to należy wybrać pojemność ok. 30 litrów. Większe kuchenki mikrofalowe stosowane są głównie w barach oraz restauracjach.

Łatwość czyszczenia

Porządna mikrofalówka, powinna być również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dlatego też warto zwracać uwagę nie tylko na design i cenę, ale również na to, czy będzie można ją szybko i tanio przywrócić do idealnego stanu.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?
Poradnik
05.01
2018
1209

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

W sezonie zimowym większość z nas ma większą skłonność do przybierania na wadze. Dzieje się tak, ponieważ z powodu brzydkiej i mroźnej aury, wiele czasu spędzamy w domu i praktycznie nie zażywamy ruchu. Niestety, często też podjadamy różne przysmaki, głównie z powodu nudy. To duży błąd! Oto kilka porad, dzięki którym zachowasz smukłą sylwetkę podczas zimy! Przeczytaj!

Czytaj więcej »
Pomysły na prezent na Dzień Babci
Poradnik
04.01
2018
1209

Pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci już 21 stycznia! Z tej okazji warto kupić wyjątkowy prezent. Niestety zazwyczaj nie wiemy, co mogłoby sprawić dużą przyjemność bliskiej osobie. Co zrobić w tej sytuacji? Proponujemy zapoznać się z naszymi propozycjami podarunków, z których każda Babcia z pewnością się ucieszy. Sprawdź!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie