Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.06
2017
1209

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Wycieczki w góry w ostatnim czasie są bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na taką podróż. Jednak należy pamiętać o tym, iż jeżeli przygotowujemy się właśnie do wycieczki w góry, powinniśmy mieć odpowiednie wyposażenie. Najważniejsze są przede wszystkim odpowiednie buty górskie. Zatem jaki model powinniśmy wybrać?

Buty trekkingowe najważniejszym elementem wyposażenia

Buty górskie to bardzo często nie tylko jeden z najważniejszych elementów wyposażenia naszego ekwipunku, ale także najdroższy produkt w który powinniśmy zainwestować. Aby nasza wycieczka była bezpieczna i abyśmy czuli się w pełni komfortowo, należy przede wszystkim wybrać buty za kostkę. Stabilizacja tej części stawu jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu unikniemy kontuzji, jak również skręcenia lub złamania kończyny.

Nie możemy zapominać również o tym, aby tego typu obuwie posiadało odpowiednią wkładkę oddychającą. Dzięki temu nawet podczas podróży gdy temperatura jest naprawdę wysoka, nasza stopa nie będzie się pocić. Warto zadbać także o to, aby buty były nieprzemakalne.

Buty to bardzo ważny element, podczas gdy wybieramy się na wycieczkę w góry. To właśnie od nich uzależniony jest nasz komfort podczas całej podróży. Jednak nie możemy zapominać także o tym, iż decydują również o naszym bezpieczeństwie. Z tego powodu warto wybrać odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do naszej stopy. Również powinien być to but przystosowany do różnorodnych warunków atmosferycznych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: buty trekkingowe, buty górskie, buty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie