Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.06
2017
1209

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Wycieczki w góry w ostatnim czasie są bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na taką podróż. Jednak należy pamiętać o tym, iż jeżeli przygotowujemy się właśnie do wycieczki w góry, powinniśmy mieć odpowiednie wyposażenie. Najważniejsze są przede wszystkim odpowiednie buty górskie. Zatem jaki model powinniśmy wybrać?

Buty trekkingowe najważniejszym elementem wyposażenia

Buty górskie to bardzo często nie tylko jeden z najważniejszych elementów wyposażenia naszego ekwipunku, ale także najdroższy produkt w który powinniśmy zainwestować. Aby nasza wycieczka była bezpieczna i abyśmy czuli się w pełni komfortowo, należy przede wszystkim wybrać buty za kostkę. Stabilizacja tej części stawu jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu unikniemy kontuzji, jak również skręcenia lub złamania kończyny.

Nie możemy zapominać również o tym, aby tego typu obuwie posiadało odpowiednią wkładkę oddychającą. Dzięki temu nawet podczas podróży gdy temperatura jest naprawdę wysoka, nasza stopa nie będzie się pocić. Warto zadbać także o to, aby buty były nieprzemakalne.

Buty to bardzo ważny element, podczas gdy wybieramy się na wycieczkę w góry. To właśnie od nich uzależniony jest nasz komfort podczas całej podróży. Jednak nie możemy zapominać także o tym, iż decydują również o naszym bezpieczeństwie. Z tego powodu warto wybrać odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do naszej stopy. Również powinien być to but przystosowany do różnorodnych warunków atmosferycznych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: buty trekkingowe, buty górskie, buty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie