Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.06
2017
1209

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Wycieczki w góry w ostatnim czasie są bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na taką podróż. Jednak należy pamiętać o tym, iż jeżeli przygotowujemy się właśnie do wycieczki w góry, powinniśmy mieć odpowiednie wyposażenie. Najważniejsze są przede wszystkim odpowiednie buty górskie. Zatem jaki model powinniśmy wybrać?

Buty trekkingowe najważniejszym elementem wyposażenia

Buty górskie to bardzo często nie tylko jeden z najważniejszych elementów wyposażenia naszego ekwipunku, ale także najdroższy produkt w który powinniśmy zainwestować. Aby nasza wycieczka była bezpieczna i abyśmy czuli się w pełni komfortowo, należy przede wszystkim wybrać buty za kostkę. Stabilizacja tej części stawu jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu unikniemy kontuzji, jak również skręcenia lub złamania kończyny.

Nie możemy zapominać również o tym, aby tego typu obuwie posiadało odpowiednią wkładkę oddychającą. Dzięki temu nawet podczas podróży gdy temperatura jest naprawdę wysoka, nasza stopa nie będzie się pocić. Warto zadbać także o to, aby buty były nieprzemakalne.

Buty to bardzo ważny element, podczas gdy wybieramy się na wycieczkę w góry. To właśnie od nich uzależniony jest nasz komfort podczas całej podróży. Jednak nie możemy zapominać także o tym, iż decydują również o naszym bezpieczeństwie. Z tego powodu warto wybrać odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do naszej stopy. Również powinien być to but przystosowany do różnorodnych warunków atmosferycznych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: buty trekkingowe, buty górskie, buty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie