Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.06
2017
1209

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Zastanawiasz się nad tym, jaka huśtawka ogrodowa sprawdzi się obok Twojego domu? Jeśli nosisz się z myślą o kupnie huśtawki- teraz jest na to najlepszy moment, gdyż wiele sklepów i marketów posiada w swojej ofercie tego rodzaju produkty w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach.

Huśtawka tego rodzaju to także ogromna frajda dla dzieci. Możesz więc postawić na typową huśtawkę ogrodową dla 3 osób, ale też ciekawą alternatywą są huśtawki sznurkowe z oddzielnymi siedziskami. Taką huśtawkę możemy znaleźć w sieci marketów Jula w cenie 499 zł- huśtawka wykonana jest z metalu, a jej maksymalne obciążenie to 50 kg, co czyni ją odpowiednią dla dzieci. 

Jeśli natomiast chcemy postawić na huśtawki wykonane z drewna, także i takie modele uda się nam znaleźć w promocyjnych cenach w niektórych hipermarketach. Na pewno warto obejrzeć huśtawkę Adaś z dwoma siedziskami i drabiną sznurkową w hipermarkecie Obi za 449 zł oraz jej tańszą wersję- Asię z jednym siedziskiem w cenie 199 zł. 

Natomiast prawdziwym rarytasem dla najmłodszych jest huśtawka z dwoma siedziskami oraz dodatkowo z wieżą z piaskownicą. Taki model- huśtawka Dorota z wieżą także znajduje się obecnie na promocji w hipermarkecie Obi w cenie 699 zł. 
Podobny model huśtawki w wieżą z dwoma siedziskami znajdziemy także w hipermarkecie Castorama. Huśtawka z wieżą Janek to teraz koszt 698 zł, huśtawka jest wykonana z trwałego drewna sosnowego oraz jest zaimpregnowana ciśnieniowo. 

​Huśtawka tego rodzaju to doskonałe uzupełnienie każdego placu zabaw malucha zlokalizowanego w przydomowym ogródku. Solidne, wytrzymałe konstrukcje tego rodzaju huśtawek sprawiają, że ich zakup jest jednocześnie też inwestycją na lata.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie