Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.06
2017
1209

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Zastanawiasz się nad tym, jaka huśtawka ogrodowa sprawdzi się obok Twojego domu? Jeśli nosisz się z myślą o kupnie huśtawki- teraz jest na to najlepszy moment, gdyż wiele sklepów i marketów posiada w swojej ofercie tego rodzaju produkty w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach.

Huśtawka tego rodzaju to także ogromna frajda dla dzieci. Możesz więc postawić na typową huśtawkę ogrodową dla 3 osób, ale też ciekawą alternatywą są huśtawki sznurkowe z oddzielnymi siedziskami. Taką huśtawkę możemy znaleźć w sieci marketów Jula w cenie 499 zł- huśtawka wykonana jest z metalu, a jej maksymalne obciążenie to 50 kg, co czyni ją odpowiednią dla dzieci. 

Jeśli natomiast chcemy postawić na huśtawki wykonane z drewna, także i takie modele uda się nam znaleźć w promocyjnych cenach w niektórych hipermarketach. Na pewno warto obejrzeć huśtawkę Adaś z dwoma siedziskami i drabiną sznurkową w hipermarkecie Obi za 449 zł oraz jej tańszą wersję- Asię z jednym siedziskiem w cenie 199 zł. 

Natomiast prawdziwym rarytasem dla najmłodszych jest huśtawka z dwoma siedziskami oraz dodatkowo z wieżą z piaskownicą. Taki model- huśtawka Dorota z wieżą także znajduje się obecnie na promocji w hipermarkecie Obi w cenie 699 zł. 
Podobny model huśtawki w wieżą z dwoma siedziskami znajdziemy także w hipermarkecie Castorama. Huśtawka z wieżą Janek to teraz koszt 698 zł, huśtawka jest wykonana z trwałego drewna sosnowego oraz jest zaimpregnowana ciśnieniowo. 

​Huśtawka tego rodzaju to doskonałe uzupełnienie każdego placu zabaw malucha zlokalizowanego w przydomowym ogródku. Solidne, wytrzymałe konstrukcje tego rodzaju huśtawek sprawiają, że ich zakup jest jednocześnie też inwestycją na lata.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie