Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.05
2017
1209

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Szeroki wybór atrakcji powoduje zawrót głowy, ale nie przybliża Cię do podjęcia jakiejkolwiek decyzji? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka, tak, aby pozostał on w waszej pamięci na długi czas.

Park wodny

Jeśli lubicie wodne szaleństwo i niestraszne wam szybkie zjeżdżalnie to aquapark jest zdecydowanie dla was. Aquapark oferuje specjalne zniżki dla rodzin z dziećmi, dlatego taka atrakcja nie musi kosztować was majątku, a na pewno sprawi ogromną radość Waszemu dziecku.

Wycieczka za miasto

Dobry pomysł na Dzień Dziecka wcale nie musi pochłonąć wielkiego budżetu. Ciekawą opcją może okazać się wyjazd za miasto np. w góry, nad jezioro czy do lasu. Najważniejsze dla Was powinno być spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie najbliższych. Dzisiejszy pędzący świat sprawia, że poświęcamy sobie nawzajem coraz mniej czasu, dlatego Dzień Dziecka jest znakomitą okazją do spędzenia razem tych wyjątkowych chwil.

Drobny upominek

Pamiętajmy, że oprócz dnia dziecka w ciągu roku obchodzimy również urodziny, gwizdkę, mikołajki, zajączki. Kupno drogiego prezentu wydaje się więc czasami niemożliwe. Na szczęście prezent na Dzień Dziecka wcale nie musi być wielki i drogi. Wystarczy mały drobiazg jak książka o zwierzętach, malowanki, pudełko ulubionych słodyczy czy samochodzik do kolekcji. 

Najważniejsza jest pamięć i wspólne celebrowanie tego dnia. Miłym akcentem dla dziecka i dla Was będzie upieczenie domowego ciasta truskawkowego lub malinowego, które dodatkowo osłodzi Wam ten piękny dzień.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie