Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.05
2017
1209

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Szeroki wybór atrakcji powoduje zawrót głowy, ale nie przybliża Cię do podjęcia jakiejkolwiek decyzji? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka, tak, aby pozostał on w waszej pamięci na długi czas.

Park wodny

Jeśli lubicie wodne szaleństwo i niestraszne wam szybkie zjeżdżalnie to aquapark jest zdecydowanie dla was. Aquapark oferuje specjalne zniżki dla rodzin z dziećmi, dlatego taka atrakcja nie musi kosztować was majątku, a na pewno sprawi ogromną radość Waszemu dziecku.

Wycieczka za miasto

Dobry pomysł na Dzień Dziecka wcale nie musi pochłonąć wielkiego budżetu. Ciekawą opcją może okazać się wyjazd za miasto np. w góry, nad jezioro czy do lasu. Najważniejsze dla Was powinno być spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie najbliższych. Dzisiejszy pędzący świat sprawia, że poświęcamy sobie nawzajem coraz mniej czasu, dlatego Dzień Dziecka jest znakomitą okazją do spędzenia razem tych wyjątkowych chwil.

Drobny upominek

Pamiętajmy, że oprócz dnia dziecka w ciągu roku obchodzimy również urodziny, gwizdkę, mikołajki, zajączki. Kupno drogiego prezentu wydaje się więc czasami niemożliwe. Na szczęście prezent na Dzień Dziecka wcale nie musi być wielki i drogi. Wystarczy mały drobiazg jak książka o zwierzętach, malowanki, pudełko ulubionych słodyczy czy samochodzik do kolekcji. 

Najważniejsza jest pamięć i wspólne celebrowanie tego dnia. Miłym akcentem dla dziecka i dla Was będzie upieczenie domowego ciasta truskawkowego lub malinowego, które dodatkowo osłodzi Wam ten piękny dzień.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie