Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2017
1209

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jesteś prawdziwym miłośnikiem dwóch kółek, z pewnością najchętniej nie rozstawałbyś się ze swoim rowerem ani na chwilę. Jeśli nie możesz na nim jeździć, bo nie pozwalają Ci na to warunki pogodowe, chcesz mimo to mieć go przy sobie. A może jesteś bardziej praktyczny i po prostu szukasz sprytnego sposobu na przechowywanie roweru? Idealny okaże się wieszak na rower, który umożliwi przechowywanie sprzętu nawet na bardzo małej przestrzeni.

Wieszak na rower - dla każdego rowerzysty

Odwiecznym problemem każdego rowerzysty jest sposób przechowywania roweru i wygospodarowanie na to odpowiedniej przestrzeni. O ile masz dom, garaż czy spory strych - problem jest nieznaczący. Jeśli jednak mieszkasz w niewielkim mieszkaniu i nie odpowiada Ci przetrzymywanie roweru na balkonie czy klatce schodowej - pomyśl o wieszaku na rower. Ta mocowana w ścianie konstrukcja umożliwia solidne powieszenie roweru na ścianie, co pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni. 

Jak wybrać wieszak na rower?

Wybierając wieszak na rower warto zwrócić uwagę m. in. na wytrzymałość całej konstrukcji. Najczęściej jest to solidna stal, która bez problemu utrzyma ciężar roweru. Idealnie, jeśli uchwyt, na którym mocujemy rower, pokryty jest ochronną gumą lub innym tworzywem - rowerowi nie grozi wtedy powstanie nieestetycznych zarysowań. Inne pożądane cechy wieszaka na rowery to blokada obrotu na przednim kole oraz osłona na tylne koło. Dwukołowy pojazd możesz umocować za ramę, koło czy pedał, a każda z technik okazuje się być równie skuteczna. 

Dzięki wieszakowi na rower zabezpieczysz go w odpowiednim miejscu, a jednocześnie zyskasz oryginalną ozdobę wnętrza, wyrażającą Twoją rowerową pasję. A oryginalność i pasja są dzisiaj w cenie.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: wieszak na rower, rower, rower miejski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
09.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »
Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie