Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2017
1209

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jesteś prawdziwym miłośnikiem dwóch kółek, z pewnością najchętniej nie rozstawałbyś się ze swoim rowerem ani na chwilę. Jeśli nie możesz na nim jeździć, bo nie pozwalają Ci na to warunki pogodowe, chcesz mimo to mieć go przy sobie. A może jesteś bardziej praktyczny i po prostu szukasz sprytnego sposobu na przechowywanie roweru? Idealny okaże się wieszak na rower, który umożliwi przechowywanie sprzętu nawet na bardzo małej przestrzeni.

Wieszak na rower - dla każdego rowerzysty

Odwiecznym problemem każdego rowerzysty jest sposób przechowywania roweru i wygospodarowanie na to odpowiedniej przestrzeni. O ile masz dom, garaż czy spory strych - problem jest nieznaczący. Jeśli jednak mieszkasz w niewielkim mieszkaniu i nie odpowiada Ci przetrzymywanie roweru na balkonie czy klatce schodowej - pomyśl o wieszaku na rower. Ta mocowana w ścianie konstrukcja umożliwia solidne powieszenie roweru na ścianie, co pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni. 

Jak wybrać wieszak na rower?

Wybierając wieszak na rower warto zwrócić uwagę m. in. na wytrzymałość całej konstrukcji. Najczęściej jest to solidna stal, która bez problemu utrzyma ciężar roweru. Idealnie, jeśli uchwyt, na którym mocujemy rower, pokryty jest ochronną gumą lub innym tworzywem - rowerowi nie grozi wtedy powstanie nieestetycznych zarysowań. Inne pożądane cechy wieszaka na rowery to blokada obrotu na przednim kole oraz osłona na tylne koło. Dwukołowy pojazd możesz umocować za ramę, koło czy pedał, a każda z technik okazuje się być równie skuteczna. 

Dzięki wieszakowi na rower zabezpieczysz go w odpowiednim miejscu, a jednocześnie zyskasz oryginalną ozdobę wnętrza, wyrażającą Twoją rowerową pasję. A oryginalność i pasja są dzisiaj w cenie.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: wieszak na rower, rower, rower miejski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie