Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.05
2017
1209

Weekend w mieście - jak spędzić go aktywnie?

Weekend w mieście - jak spędzić go aktywnie?

Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

 

Jula sieć multimarketów

Weekend na dwóch kółkach

Mnóstwo osób coraz częściej spędza swój wolny czas w aktywny sposób na świeżym powietrzu. Popularną formą sportu stała się jazda na rowerze, która sprawia wiele przyjemności i satysfkacji. Już od najmłodszych lat dzieci uczą się obcowania z dwukołowym pojazdem. W zdobywaniu potrzebnych umiejętności niezbędny jest rowerek biegowy, który rozwija dzieciom zmysł równowagi. Podczas długich rodzinnych wycieczek warto pomyśleć też o przyczepce rowerowej, pełniącej również funkcję wózka joggingowego.

Przyczepka rowerowa marki Kayoba dostępna w multimarketach JULA Torby na rower marki Kayoba dostępne w multimarketach JULA  Rowerek biegowy dostępny w sieci multimarketów JULA

 

Czerpanie radości z jazdy na rowerze w dużej mierze zależy od sprzętu. Rowerzyści, w zależności od preferencji, mają do wyboru bardzo bogatą ofertę dwukołowych pojazdów – od ekonomicznych modeli po rowery dla profesjonalistów, od eleganckich „holenderek” do jazdy miejskiej po rowery do jazdy wyczynowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele uniwersalne jak rower górski z przednim amortyzatorem, który dobrze sprawdzi się w mieście, jak i na leśnych ścieżkach.                                                                                                                                                 

Piknik

Piękna pogoda, chęci oraz dobry humor- to wszystko potrzebne jest do zorganizowania pikniku. Czy wystarczy? Na pewno warto pomyśleć o kocu piknikowym, na którym można będzie odpocząć i wyciszyć się. Do przyrządzania jedzenia może przydać się grill, natomiast łakocie i niezbędne rzeczy można zapakować do plecaka piknikowego. Piknik to doskonała okazja do uprawiania sportu, wystarczy wziąć ze sobą piłkę czy sprzęt do  badmintona. Dla bardziej wybrednych niezbędne będą zestawy do gry w krykieta, boccia lub palanta. Aktywność ruchowa, może sprawić wiele frajdy i dobrze wpływa na nasze zdrowie.

Koc piknikowy marki Kayoba dostępny w multimarketach JULAPlecak piknikowy dostępy w sieci supermarketów JULAZestawy do gier dostępne w sieci multimarketów JULA

O firmie:

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula implementuje na polskim rynku szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, dobór i jakość produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie