Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2017
1209

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Zdrowie mam do to dla dzieci najważniejsza kwestia. Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować kochanej osobie akcesoria, pozwalające kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i kondycję. Co warto wybrać z szerokiej oferty sklepów?

1. Wyciskarka wolnoobrotowa

Ten nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie świeżych, pełnych witamin i minerałów soków nie tylko z owoców, ale także warzyw. Wyciskarki, w przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek, nie tną warzyw i owoców lecz, jak sama nazwa wskazuje, wyciskają je. Tym samym cenne składniki nie są niszczone, ponieważ nie zostaje naruszona ich struktura. Ogromną zaletą wyciskarek jest także ich wydajność.

2. Opaska pomiarowa

To akcesorium do wykorzystania podczas uprawiania sportu, zarówno na zewnątrz, jak i w czasie ćwiczenia w domu. Zwiększa motywację i pozwala dostrzegać realne wyniki, ponieważ pokazuje spalone kalorie, aktywnie spędzony czas ale także mierzy tętno, ilość postawionych w danym dniu kroków. To prezent, którego można używać nawet do mierzenia codziennej zwyczajnej aktywności, na przykład podczas wyprawy na zakupy.

3. Trampolina

Nie tylko dzieci mogą korzystać z trampoliny. Ten prezent to wspaniały sposób na poprawę kondycji naszych mam. Zamiast korzystać z zajęć fitness polegających na skokach na trampolinie, można przecież skakać w ogrodzie, w dowolnie wybranym czasie. Taka aktywność skutecznie spala kalorie i niezwykle poprawia humor. Niewielka trampolina zmieści się nawet na małej powierzchni i z pewnością będzie chętnie wykorzystywana.

 

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie