Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2017
1209

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Zdrowie mam do to dla dzieci najważniejsza kwestia. Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować kochanej osobie akcesoria, pozwalające kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i kondycję. Co warto wybrać z szerokiej oferty sklepów?

1. Wyciskarka wolnoobrotowa

Ten nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie świeżych, pełnych witamin i minerałów soków nie tylko z owoców, ale także warzyw. Wyciskarki, w przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek, nie tną warzyw i owoców lecz, jak sama nazwa wskazuje, wyciskają je. Tym samym cenne składniki nie są niszczone, ponieważ nie zostaje naruszona ich struktura. Ogromną zaletą wyciskarek jest także ich wydajność.

2. Opaska pomiarowa

To akcesorium do wykorzystania podczas uprawiania sportu, zarówno na zewnątrz, jak i w czasie ćwiczenia w domu. Zwiększa motywację i pozwala dostrzegać realne wyniki, ponieważ pokazuje spalone kalorie, aktywnie spędzony czas ale także mierzy tętno, ilość postawionych w danym dniu kroków. To prezent, którego można używać nawet do mierzenia codziennej zwyczajnej aktywności, na przykład podczas wyprawy na zakupy.

3. Trampolina

Nie tylko dzieci mogą korzystać z trampoliny. Ten prezent to wspaniały sposób na poprawę kondycji naszych mam. Zamiast korzystać z zajęć fitness polegających na skokach na trampolinie, można przecież skakać w ogrodzie, w dowolnie wybranym czasie. Taka aktywność skutecznie spala kalorie i niezwykle poprawia humor. Niewielka trampolina zmieści się nawet na małej powierzchni i z pewnością będzie chętnie wykorzystywana.

 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie