Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.05
2017
1209

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Jedzenie z Food trucków cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków. Nic dziwnego - w swoich ofertach proponują oni znakomite dania i przekąski, które zachęcają do konsumpcji nawet największych sceptyków.

Gigant handlowy Carrefour obserwując jak świetnie radzą sobie mobilne restauracje postanowił, że zrobi niespodziankę swoim klientom i zorganizuje zlot food trucków. W najbliższy weekend 13-14 maja klienci Centrum Handlowego AKS w Chorzowie będą mieli okazję spróbować wyjątkowych kulinarnych pyszności z food trucków. W menu można spodziewać się m.in. soczystych burgerów, steków z autorskimi sosami, dań na bazie serów inspirowanych kuchnią szwajcarską oraz potrawy kuchni polskiej. Carrefour podczas Food Truck Show Chorzów będzie sprzedawał też swoje produkty. Spotkania z food truckami odbędą się także w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (10 i 11 czerwca), Galerii Kalisz w Kaliszu (10 i 11 czerwca), Galerii Gryf w Szczecinie (24 i 25 czerwca), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (8 i 9 lipca), a we wrześniu także w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie.

Do wzięcia udziału w wydarzeniach zachęca też Ewa Karska, dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska. 

- Popularność food trucków w Polsce wyraźnie rośnie. Mamy nadzieję, że zloty mobilnych kuchni będą dla klientów naszych centrów handlowych nie tylko okazją do skosztowania różnorodnych dań, lecz także spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych.
 

Oprócz mobilnych restauracji na klientów czeka też mnóstwo innych atrakcji, które zagwarantują świetną rozrywkę. Organizatorzy stworzą też specjalne strefy relaksu, gdzie będzie można odpocząć na wygodnych leżakach i pufach. 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, food truck, bus handel

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie