Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.05
2017
1209

Sprytne sposoby na odświeżenie garderoby na wiosnę

Sprytne sposoby na odświeżenie garderoby na wiosnę

Z Twojej szafy powiewa nudą? Chcesz coś zmienić w swoim wizerunku? Sezon wiosenno - letni to doskonały moment. Jak zatem skompletować nową garderobę bez znaczącego zubożenia portfela?

Nowe ubrania bez wydawania pieniędzy

Nie chcesz przeznaczyć dużych kwot na nową garderobę? Nic straconego! Coraz lepiej przyjmuje się u nas tzw. swap odzieżowy, czyli popularna na całym świecie wymiana ubrań. W pubach, galeriach czy centrach handlowych spotykają się pasjonaci mody, którzy nawzajem wymieniają się odzieżą.

Masz choć trochę zdolności manualnych? Korzystając z internetowych tutoriali możesz nadać nudnym ciuchom drugie życie. Niekiedy wystarczy naprawdę niewielka zmiana - wykonanie kilku nacięć nożyczkami, czy naszycie kolorowych aplikacji, aby zwykły T - shirt czy kurtka zyskały drugie życie.

Chcesz robić zakupy? Rób je mądrze!

Robiąc zakupy zawsze warto rozważyć wszelkie alternatywy, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze. Oczywistą metodą na oszczędzanie są wyprzedaże - sieciówki organizują sezonowe przeceny, outlety - dają klientom możliwość zakupu tańszych ubrań przez cały rok. Za odzież pełnowartościową, ale z poprzednich kolekcji możesz zapłacić od 30 do nawet 70% taniej. Twój portfel będzie Ci wdzięczny!

Inny patent na oszczędzanie? Zakupy online - sklepy internetowe mają często ceny konkurencyjne względem stacjonarnych, kusząc ponadto znaczącymi rabatami. A jeśli razem z mamą, siostrą czy przyjaciółką macie podobny gust - zróbcie zakupy na spółkę. Możesz też postawić na dodatki - gustowne szpilki czy okulary mogą diametralnie zmienić opatrzony już wizerunek.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie