Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.05
2017
1209

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Rower – marzenie wielu osób, niezależnie od płci i wieku. Pragnienie posiadania tego sprzętu sportowego nasila się szczególnie wówczas, gdy pojawia się możliwość jeżdżenia poza domem i siłownią. Czas na rower – tak można by określić atrakcyjne oferty supermarketów.

Carrefour – rowery na wyciągnięcie ręki

Supermarket Carrefour proponuje wiele modeli rowerów w promocyjnych cenach, zapewniając jednocześnie oszczędności rzędu kilkudziesięciu złotych. Co więcej, istnieje możliwość zakupu wybranego roweru na raty. Zwykle koszt produktu jest rozłożony na dziesięć rat, ale najważniejsze jest to, że kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Przykładowo za rower MTB 27,5 Moro zamiast tysiąca dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych można zapłacić tylko dziewięćset czterdzieści dziewięć złotych.

Supermarket Auchan a podejście do sezonu na rowery

Oferta supermarketu Auchan jest bogata i różnorodna. Proponowane rowery to produkty najwyższej klasy, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Supermarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i obniża ceny wyrobów, zanim na dobre rozpocznie sezon na rowery. Przeglądając gazetkę promocyjną supermarketu Auchan, można przekonać się, że promocje pozwalają na zaoszczędzenie przy zakupie roweru – bagatela – kilkudziesięciu złotych.

W nowym sezonie supermarkety oferują rowery po bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki, śledzić propozycje, wybrać odpowiedni model roweru i udać się do sklepu w celu dokonania zakupu. Prawda, jakie to proste?

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie