Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.05
2017
1209

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Rower – marzenie wielu osób, niezależnie od płci i wieku. Pragnienie posiadania tego sprzętu sportowego nasila się szczególnie wówczas, gdy pojawia się możliwość jeżdżenia poza domem i siłownią. Czas na rower – tak można by określić atrakcyjne oferty supermarketów.

Carrefour – rowery na wyciągnięcie ręki

Supermarket Carrefour proponuje wiele modeli rowerów w promocyjnych cenach, zapewniając jednocześnie oszczędności rzędu kilkudziesięciu złotych. Co więcej, istnieje możliwość zakupu wybranego roweru na raty. Zwykle koszt produktu jest rozłożony na dziesięć rat, ale najważniejsze jest to, że kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Przykładowo za rower MTB 27,5 Moro zamiast tysiąca dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych można zapłacić tylko dziewięćset czterdzieści dziewięć złotych.

Supermarket Auchan a podejście do sezonu na rowery

Oferta supermarketu Auchan jest bogata i różnorodna. Proponowane rowery to produkty najwyższej klasy, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Supermarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i obniża ceny wyrobów, zanim na dobre rozpocznie sezon na rowery. Przeglądając gazetkę promocyjną supermarketu Auchan, można przekonać się, że promocje pozwalają na zaoszczędzenie przy zakupie roweru – bagatela – kilkudziesięciu złotych.

W nowym sezonie supermarkety oferują rowery po bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki, śledzić propozycje, wybrać odpowiedni model roweru i udać się do sklepu w celu dokonania zakupu. Prawda, jakie to proste?

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie