Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.03
2017
1209

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Sieć supermarketów Biedronka po ostatniej, wyjątkowo popularnej akcji ze „Świeżakami” rusza z kolejną promocją skierowaną dla całych rodzin. Akcja „Super Zwierzaki” ma promować zasady zdrowego odżywiania wśród maluchów oraz większych klientów sklepu.

Akcja rozpoczęła się 20 marca. Konkurs polega na zbieraniu kart ze zwierzętami otrzymywanych przy kasie. Pakiet 4 różnych kart dostajemy przy zakupach owoców lub warzyw za co najmniej 5zł, za każdą wielokrotność tej kwoty wydaną na świeże produkty otrzymujemy kolejne karty. Maksymalna ilość pakietów kart, jaką możemy otrzymać podczas jednych zakupów to pięć (razem 20 kart).

Akcja promocyjna Bieronka Super Zwierzaki

Akcja specjalna potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania kart. Karty zbiera się do specjalnego albumu,w którym znajdziemy również zabawy i łamigłówki dla dzieci.

W ramach akcji lojalnościowej Super Zwierzaki klienci Biedronki mogą nie tylko kolekcjonować karty, ale także korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne, dostępnej do pobrania bezpłatnie za pośrednictwem Google Play (Android) i AppStore (iOS). Dzięki niej możemy usłyszeć, jakie dźwięki wydają zwierzęta przedstawiane na kartach. Aby poznać odgłosy Super Zwierzaków wystarczy najechać na kartę aparatem swojego telefonu.

Partnerami akcji Super Zwierzaki są marki Twister, Miami, 7Days, Persil, Taft, Cheetos, Schauma, Lipton, Sokołów, Pudliszki, Silan oraz VitalFresh.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie