Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.03
2017
1209

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Sieć supermarketów Biedronka po ostatniej, wyjątkowo popularnej akcji ze „Świeżakami” rusza z kolejną promocją skierowaną dla całych rodzin. Akcja „Super Zwierzaki” ma promować zasady zdrowego odżywiania wśród maluchów oraz większych klientów sklepu.

Akcja rozpoczęła się 20 marca. Konkurs polega na zbieraniu kart ze zwierzętami otrzymywanych przy kasie. Pakiet 4 różnych kart dostajemy przy zakupach owoców lub warzyw za co najmniej 5zł, za każdą wielokrotność tej kwoty wydaną na świeże produkty otrzymujemy kolejne karty. Maksymalna ilość pakietów kart, jaką możemy otrzymać podczas jednych zakupów to pięć (razem 20 kart).

Akcja promocyjna Bieronka Super Zwierzaki

Akcja specjalna potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania kart. Karty zbiera się do specjalnego albumu,w którym znajdziemy również zabawy i łamigłówki dla dzieci.

W ramach akcji lojalnościowej Super Zwierzaki klienci Biedronki mogą nie tylko kolekcjonować karty, ale także korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne, dostępnej do pobrania bezpłatnie za pośrednictwem Google Play (Android) i AppStore (iOS). Dzięki niej możemy usłyszeć, jakie dźwięki wydają zwierzęta przedstawiane na kartach. Aby poznać odgłosy Super Zwierzaków wystarczy najechać na kartę aparatem swojego telefonu.

Partnerami akcji Super Zwierzaki są marki Twister, Miami, 7Days, Persil, Taft, Cheetos, Schauma, Lipton, Sokołów, Pudliszki, Silan oraz VitalFresh.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie